Coin Rehberi

Numeraire (NMR) Yorum ve Tahminleri 2021

NMR koin, muazzam yükselişini sürdürüyor ve an itibarıyla [cryptocurrency_widget type=”inline” template=”generic” color=”default” assets=”NMR~USD” markup=”{price}” api=”cryptocompare.com” realtime=”true” animation=”flash”] Dolar seviyesine ulaşmış durumda. %8’lik bir yükseliş sonrası bu seviyeye çıktı ve eğilim devam ediyor. Yıl sonu tahminleri 100 Dolar olarak açıklanmış durumda ancak bu seviyeyi aşabilecek kadar güçlü olduğunu düşünmüyoruz. Ütopik bir tahmin nitelendirmesi yapmak da mümkün.

Numeraire (NMR) Nedir?

Ethereum tabanlı bir dijital varlık ve kripto para birimi olarak basit bir tanımlama yapmak mümkün. Tokenin ait olduğu latform ise Numeraire olarak karşımıza çıkıyor ve riskten korunma fon şirketi olduğunu da belirtmek gerekiyor. Bu şirketin bünyesinde yaratılan token, piyasa değerini her geçen gün biraz daha artıyor ve an itibarıyla bakıldığında bu değerin 201.91 Milyon dolar olduğunu da net bir şekilde görebiliyoruz.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Pancake Swap (CAKE) Yorum ve Tahminleri 2021

Numeraire (NMR) Güvenilir mi?

Kesinlikle güven veren ve aynı zamanda piyasadaki yerini her daim sağlam kılan tokenlerden biri. Az önce de bahsettiğimiz gibi arkasında güçlü ve dev bir şirket desteği var. Bu şirket ya da oluşum var olduğu sürece tokenin de her geçen gün biraz daha güç ve değer kazanacağını düşünüyoruz.

Numeraire (NMR) Yorum

Bizler yazıyı yayına alırken bile hali hazırda devam eden yükseliş sürüyor ve 2021 yıl başında da bunu bir kez daha gerçekleştirmişti. Çok sayıda yatırımcının yakından takip ettiği dijital varlıklardan bir tanesi ve şirket desteği ile birlikte günden güne daha güçlü bir hal alıyor diye düşünüyoruz.

Numeraire (NMR)
Numeraire (NMR) Yorum ve Tahminleri 2021 2

Numeraire (NMR) Fiyat Grafiği

Son 24 saatli süre zarfında %8’in üzerinde bir yükselişe imza atarak şu anki değerine, yani [cryptocurrency_widget type=”inline” template=”generic” color=”default” assets=”NMR~USD” markup=”{price}” api=”cryptocompare.com” realtime=”true” animation=”flash”] Dolar seviyesine ulaştı. Bu yükseliş devam ederse eğer analistlerin ön görülerini daha erken bir zaman karşılayacaktır.

Analistlerden 2021 Numeraire (NMR) Yorumları

Yıl sonu tahminlerinde ütopik olarak nitelendirdiğimiz rakam 100 Dolar. Bu güce sahip mi bilinmez ancak bizim ön görülerimiz 50 Dolar seviyesinde kalacağı yönündedir. Tabi yalnızca basit bir tahmin ve tam tersi bir durum ile karşı karşıya geldiğimizde yani sert bir düşüşe tanıklık ettiğimizde de kesinlikle şaşırmayacağız.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Bitcoin Full Node Nasıl Oluşturulur?

Numeraire (NMR) Fiyatı 2021

Fiyat sürekli olarak değişiyor ve bunun için sayfamıza bir güncel fiyat tablosu ekledik. Şu an için [cryptocurrency_widget type=”inline” template=”generic” color=”default” assets=”NMR~USD” markup=”{price}” api=”cryptocompare.com” realtime=”true” animation=”flash”] Dolar değerinde.

[cryptocurrency_widget type=”card” template=”chart6″ color=”default” assets=”NMR~TRY” api=”cryptocompare.com” realtime=”true” animation=”flash”]

Numeraire (NMR) Hakkında Kullanıcı Yorumları

  • Arkasındaki platformun ya da şirketin gücünün farkında mısınız? Sadece 2021 yılında değil, bana soracak olursanız uzun vadede bu tokeni daha sık konuşacak ve değerlendireceğiz.
  • Nmr güven aşılamaya devam ediyor. Şu an sergilediği yükseliş ile birlikte beni yeteri kadar tatmin etti ve sanırım satıp kar elde etmenin tadını çıkartacağım.

Numeraire (NMR) İnceleme

Piyasa değerini günden güne arttıran ve yatırımcı desteği ile birlikte listedeki yerini daha güçlü hale getiren token, 2021 yılına en iyi başlangıç yapan isimlerden biri oldu. Bununla da kalmayıp güçlü yükselişine hız kesmeden devam ediyor. en azından grafiğe göz atabilirsiniz ve dikkatinizi mutlaka çekecektir diye düşünüyoruz. Bu tür tokenlere şans verebilirsiniz ve daha az risk barındıracağını ön görüyoruz.

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu