Anasayfa Altcoin O Altcoin İçin Geri Sayım Başladı: Arzın Yüzde 16'sı Açılıyor...

O Altcoin İçin Geri Sayım Başladı: Arzın Yüzde 16'sı Açılıyor...

Altcoin

The Sandbox, dolaşımdaki arzının %16'sından fazlasını temsil eden 133 milyon dolar değerindeki SAND tokenlerinin kilidini açacak. Nelere dikkat edilmeli?

O Altcoin İçin Geri Sayım Başladı: Arzın Yüzde 16'sı Açılıyor...

The Sandbox, 14 Ağustos Pazartesi günü dolaşımdaki arzının %16'sından fazlasını temsil eden 133 milyon dolar değerindeki SAND tokenlerinin kilidini açacak. Token kilit açma işlemleri, piyasaya yeni likidite getirdikleri için genellikle düşüş eğilimindedir ve SAND'ın token kilidinin açılması, varlığın fiyatı üzerinde şimdiden bir etki yaratmaya başlamış olabilir.

The Sandbox (SAND) şu anda aylık grafiklerde %5,4 ve son iki haftada %5,9 düştü. Token, Şubat ayından bu yana düşüş eğiliminde. Haziran ortasında bir miktar trendin tersine döndüğünü görmemize rağmen, durum Temmuz ayında bir kez daha tersine döndü ve token bir kez daha düşüş trendine girdi.

Ancak bu, The Sandbox (SAND) cephesinde bir token kilidini açmanın önüne geçtiği ilk sefer değil. Benzer bir eğilim, Şubat ayındaki token kilidinin açılmasından önce görüldü. Ayrıca, geçen Ağustos'taki airdrop, kilidin açılmasından sadece altı gün sonra %20'lik bir fiyat düşüşüne yol açtı.

The Sandbox (SAND) şu anda yaklaşık 0,45$'lık dirençle ve 0,38$'lık destekle karşımıza çıkıyor. Ayrıca, bu fiyat seviyesi çok fazla bir hacme sahip değildir. Bu nedenle, bu ilerideki olası oynaklık için başka bir neden ekler diyebiliriz.

O Altcoin İçin Geri Sayım Başladı: Arzın Yüzde 16'sı Açılıyor...

Ayrıca IntoTheBlock'a göre The Sandbox (SAND) için büyük işlemler %4,15 oranında düştü. The Sandbox (SAND) tokenlerinin %90'ının büyük cüzdanlar tarafından tutulduğu göz önüne alındığında, bu bir uyarı sinyali olabilir. IntoTheBlock ayrıca, The Sandbox (SAND) sahiplerinin %95'inin şu anda zararda olduğunu kaydetti. Sahiplerin sadece %3'ü kârda, %2'si ise eşit durumda.

Oynaklık Kontrol Ediliyor Mu?

Yaklaşık bir hafta önce, The Sandbox Genesis sözleşmesinden 60 milyon SAND token taşındı. Bu, kilit açma işleminin çoktan başladığını gösteriyordu. The Sandbox'ın Discord Elçisi olan Uncle Grumpy, bunun sistem şokundan kaçınmanın bir yolu olduğunu söyledi.

TokenUnlocks'a göre, tokenler yarısı takıma ve şirket rezervlerine gidecek. Ek olarak, The Sandbox'ın danışmanları yaklaşık 15 milyon dolar değerinde token alacak. Gerisi stratejik ve tohum satışlarındakilere gidiyor. Üstelik bu gruplar artık ilk kez pozisyonlarını satabileceklerdir diyebiliriz.

O Altcoin İçin Geri Sayım Başladı: Arzın Yüzde 16'sı Açılıyor... içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
BitTorrent (BTT) Nedir, Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
En İyi ve Güvenilir Kripto Para Borsası Hangisi?
Rehber Hüseyin Özlan