Anasayfa Altcoin O Bir DOGE Master: 69 Günde Tam 2 Milyon Dolar...

O Bir DOGE Master: 69 Günde Tam 2 Milyon Dolar...

Altcoin

Glauber Contessoto isimli yatırımcı, 69 günde Dogecoin yatırımından tam 2 milyon dolar kazandı! İşte ayrıntılar...

O Bir DOGE Master: 69 Günde Tam 2 Milyon Dolar...

'Kripto para dünyasında her şey mümkün' ifadesi, kısa sürede milyonlar kazanan insanların hikayeleriyle ilerliyor. Kendini "Doge Milyoner" ilan eden biri, 2021'in 2. çeyreğinde sadece 69 günlük yatırımla yaklaşık 2 milyon dolar kazandı.

Yatırımcı, yatırım yapmadan önce Dogecoin (DOGE) ile ilgili herhangi bir teknik analizi kontrol etmediğini ancak "piyasa duyarlılığı" ile gittiğini açıkladı. Sahibi, DOGE'nin endekslerdeki bir sonraki hamlesini analiz etmek için çizelgelerden çok “popüler kültür değişimlerine” hakim olduğunu ortaya çıkardı.

Glauber Contessoto isimli yatırımcı, Şubat 2021'de 180 bin dolar değerinde Dogecoin (DOGE) satın aldığını YouTube'da duyurdu. Daha önceki tüm yatırımlarını sattığını ve kendisini milyoner yapabileceğine inanarak Dogecoin (DOGE) akıttığını vurguladı.

“Yani, tamam, bu bir sonraki oyun olacak diye düşündüm. İnsanlar Dogecoin (DOGE) yatırım yapmaya başlayacak ve o hızla yükselecek."

Dogecoin (DOGE), Contessoto meme para birimine tamamen girdiğinde kabaca 0,045 dolardan işlem görüyordu. Yatırımcı o dönemde 4 milyona yakın Dogecoin (DOGE) biriktirdi. İki aydan uzun bir süre sonra Dogecoin (DOGE), Mayıs 2021'de tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,73$'a ulaştı.

Bu nedenle, Dogecoin (DOGE) ATH'sine ulaştığında 180.000 dolar yaklaşık 2 milyon dolara dönüştü. Hikaye o zamanlar manşetlere taşındı ve Contessoto, Dogecoin (DOGE) topluluğunda etkili bir figür haline geldi.

Elimdeki DOGE'leri Satmadım!

O Bir DOGE Master: 69 Günde Tam 2 Milyon Dolar...

Şaşırtıcı bir şekilde, kendini 'Doge Milyoner' ilan eden Glauber Contessoto, portföyü neredeyse 2 milyon dolara ulaştığında satış yapmadı. Contessoto satmamaktan gurur duyuyor ve meme para birimini daha uzun süre elinde tutacağını duyurdu.

“Uzun vadeli sahibiyim. Tutmaya devam edeceğim.”

Dogecoin (DOGE) ATH'sinden %87.30 düştüğü ve fazladan bir 'sıfır' eklediği için Contessoto'nun varlıkları şimdi önemli ölçüde düştü. Mayıs 2021'deki 2 milyon dolar, Dogecoin (DOGE) 0,09 dolar civarında seyrederken şu anda 370.640 dolar değerinde.

O Bir DOGE Master: 69 Günde Tam 2 Milyon Dolar... içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
En İyi ve Güvenilir Kripto Para Borsası Hangisi?
Rehber Hüseyin Özlan