Altcoin Haberleri

Ocean Protocol Demirledi

Ocean Protocol yatırımcıları için kötü bir hafta oldu diye düşünüyoruz. 1 haftalık süreç baz alındığında %26.22’lik büyük bir düşüş yaşandığını görebiliyoruz. 20 Nisan Salı günü itibarıyla fiyatı 1.23 Dolar’a gerilemiş durumda. Sahip olduğu ekosistem güven veriyor olsa da bu tür dengesizlikler yaşanabiliyor ve eminiz ki yatırımcılar bu sabah uykularından uyanmak istemediler.

Farklı kaynaklarda, Ocean Protocol’ün yaşadığı bu düşüşün piyasadaki genel olumsuz hava oldu ifade ediliyor. An itibarıyla grafik incelemesi yaparsanız eğer sizler de düşüş eğiliminin hız kesmeden devam ettiğini daha net bir şekilde göreceksiniz. Bu düşüş piyasa değine de olumsuz etki etti ve hali hazırda kan kaybı yaşamaya devam ediyor.

1 hafta içerisinde birçok dijital varlık bu olumsuz havadan etkilendi ve Bitcoin ile birlikte Ethereum için de aynı şeyleri söylemek mümkün. Peki bu olumsuz havadan etkilenmeyen ve tam tersi bir duruma tanıklık etmemize neden olan varlıklar yok mu? Gelin hep birlikte bu varlıklara da göz atalım.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Son dakika! Ripple ve YouTube davasında yeni gelişme!

Dogecoin ve XRP Ne Yapmaya Çalışıyor?

Bir tarafta şaka para birimi olarak piyasaya sürülen bir meme coin, diğer tarafta ise SEC davası yüzünden kötü günler geçiren bir varlık. Fakat her ikisi de yatırımcılarını mutlu etmeye devam ediyor ve XRP bu konuda daha başarılı diyebiliriz. az önce yer verdiğimiz haberde sec davasından olumlu sonuçların çıktığını duyurmuştuk ve bu olumlu sonuçlar hem piyasa değerine hem de fiyatına olumlu anlamda yansımış durumda.

Dogecoin ise ağır hareketler ile kendini göstermeye devam ediyor. Yeni dönemde daha büyük bir yükselişe imza atacağını ön görmek ise mümkün. Elon Musk’ın en büyük destekçisi olduğu bu dijital varlık ile henüz tanışmadıysanız sizler de mercek altına alabilir ve yatırımlarınız için de göz atabilirsiniz.

XRP için ise güzel bir gelecek ön görülüyor ve sec davası kapandığında büyük bir patlamanın yaşanacağı ifade ediliyor. Bizler de en az sizin kadar meraklı ve heyecan içerisinde gelişmeleri bekliyor olacağız.

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu