Coin Fiyatı

OKB (OKB) Fiyatı ve Grafiği – 1 OKB Kaç TL Kaç Dolar?

OKB (OKB) Nedir?

OKB (OKB), kripto para borsası OKEx destekli bir kripto para birimidir. OKEx avantajlarından yararlanmak için borsa kullanıcıları OKB harcayabilir, ayrıca Ledger Vault, Coinomi ve Cryptohopper gibi OKEx’in ekosistem ortaklarının hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

OKB (OKB), potansiyel dijital varlık projelerinin OKEx kullanıcılarına ve profesyonel yatırımcılara ulaşmasına yarayan blok zinciri teknolojisinin ve dijital varlık endüstrisinin gelişimini ilerletmeye yardımcı olan bir OKEx ekosistemi oluşturmayı hedefliyor.

OKB

OKB (OKB) Hangi Borsalarda Bulunur?

OKB (OKB) 30’dan fazla borsada yer almaktadır. OKB (OKB), OKEx, Gate.io, FTX, Uniswap V2, LBank, ProBit Global ve Indodax gibi borsalarda alınabilir. OKB (OKB) alınabilecek en iyi borsa OKEx’dir.

Son Dakika OKB (OKB) Fiyatı 2021

Son dakika OKB (OKB) fiyatı: Şu anda OKB dolardan işlem görüyor. TL karşısında ise OKB Türk lirasından işlem görüyor. Daha detaylı bir grafik aşağıdaki gibidir.

OKB (OKB) Piyasa Değeri

OKB (OKB) piyasa değeri: Güncel olarak OKB dolarlık piyasa değerine sahiptir. OKB (OKB) mevcut arzı 300.000.000 adettir ve şu anda dolaşımda 60.000.000 OKB (OKB) bulunmaktadır. Yukarıdaki toplam piyasa değeri ile OKB (OKB) şu anda en büyük 89. kripto para birimidir.

OKB (OKB) Hacmi

OKB (OKB) hacmi: dolardır. Bu değer 24 saatlik OKB (OKB) hacmidir. Ayrıca bu hacmin çoğu OKEx kripto para borsasındadır.

OKB (OKB) Grafiği

OKB (OKB) grafiği aşağıdaki gibidir. Bu grafiği yakından bakacak olursak, son günlerde OKB (OKB) fiyatı düşüş trendine girmiştir. Yaklaşık 2 ay önce tepe yapan OKB (OKB) fiyatı şu anda aşağı yönde ilerlemektedir.

OKB (OKB) Alınır mı?

OKB (OKB) kripto para borsası OKEx kullanıcıları için faydalı bir varlık olabilir. OKB (OKB) kullanarak OKEx’in sunduğu hizmetlerden faydalanabilirsiniz. Bunlar arasında OKEx borsasında düzenlenen IEO’lar, ticaret ücreti indirimleri ve borsada listelenecek yeni koinler hakkında oy kullanma gibi faydalar yer alıyor. Bu faydalardan dolayı OKB (OKB), OKEx kullanıcıları için mantıklı bir satın alım olabilir.

İlgili İçerik: OKB (OKB) Nedir, Nasıl Alınır?

OKB (OKB) Madenciliği

OKB (OKB) madenciliği yapılamaz. OKB (OKB) OKEx kullanıcıları için fayda amaçlı olarak bu borsa tarafından çıkarılmıştır. OKB (OKB) kurucuları projenin kaynak kodunu paylaşmamışlardır. Yani OKB (OKB) açık kaynaklı bir proje değildir ve merkezi olarak tasarlanmaktadır. Bu yüzden OKB (OKB) madenciliği yapılamaz.

OKB (OKB) Yorumları

En güncel OKB (OKB) yorumları:

OKB (OKB) OKEx borsasının bir ERC20 yardımcı tokenidir. OKEx’in geri alım ve yakma girişimleri OKB için küresel bir popülerlik yarattı. OKB’yi ürün ve hizmetlerin ödemelerini karşılamak için kullanabileceğimi keşfettim, kredi vermekten yaşam tarzına, siber güvenliğe, eğlenceye, varlık yönetimine kadar pek çok yerde kullanılabiliyor. OKB’yi borsa cüzdanında veya herhangi bir ERC20 uyumlu cüzdanda saklayabilirsiniz.

OKB, OKEx kripto para borsasının kendi tokenidir. Tıpkı diğer borsa tokenleri gibi, OKEx borsasında belirli bir miktarda OKB tutarak orada yapılan alım satım işlemlerinde %25 indirim alabilirsiniz. OKEx borsasında staking yaparak da OKB kazanabilirsiniz. Ticari işlemlerde de OKB ile komisyon ödeyebilirsiniz. OKB’yi birçok kripto para borsasında bulabilirsiniz. ERC 20 tabanlı bir token olduğundan, OKB’yi merkezi olmayan borsalarda da takas edebilirsiniz. OKEx gibi dünyaca ünlü bir kripto para borsasının tokeni olduğu için OKB popülerdir ve her gün değer kazanıyor.

İlgili İçerik: Okb (OKB) Yorum ve Tahminleri 2021

OKB (OKB) Geleceği 2021

OKB (OKB) geleceğini tahmin etmek zordur. Bir borsa tokeni olduğundan dolayı OKB (OKB) fiyatı ne kadar fayda sağladığı ve ne kadar çok kullanıldığı gibi etmenler etrafından değişiklik görecektir. Ayrıca genel kripto para trendi de OKB (OKB) fiyatını büyük oranda etkiliyor. Yine de OKEx başarılı bir kripto para borsasıdır ve ilerleyen aylarda da kendi projesini destekleyecektir. Bu yüzden uzun vadede OKB (OKB) başarılı bir yatırım olabilir.

OKB (OKB) Güvenilir midir?

OKB (OKB) güvenilir bir kripto paradır. Yaklaşık 4 yıllık bir proje olduğundan ve OKEx borsası tarafından desteklendiğinden dolayı güveniliridir. OKEx borsası şu anda Coinmarketcap borsa sıralamasına göre 12. sıradadır.

OKB (OKB) Nereden Satın Alabiliriz?

OKB (OKB) satın almak için en borsa OKEx’dir. En yüksek ticaret hacmi OKEx borsasındadır. Ayrıca OKEx’den OKB (OKB) alarak işlem ücret indirimi kazanabilir ve borsada listelenecek yeni koinlere oy verebilirsiniz. Bunlara ek olarak OKEx’de düzenlenen etkinliklere de katılabilirsiniz.

1 OKB (OKB) Kaç TL?

1 OKB (OKB) kaç TL? OKB (OKB) şu anda Türk lirasından işlem görüyor. Bu düşük fiyat ile OKB (OKB) Türkiye’de alınabilecek en iyi borsa tokenlerinden biridir.

1 OKB (OKB) Kaç Dolar?

1 OKB (OKB) şu anda dolardan işlem görüyor. Güncel OKB (OKB) fiyatını buradan kontrol edebilirsiniz. Güncel fiyatlanma ile OKB (OKB) 2 ay önce görülen 44 dolarlık ATH seviyesinin baya bir gerisindedir.

OKB (OKB) Yükselir mi?

OKB (OKB) geleceği parlak bir kripto para birimidir. Projenin arkasında OKEx borsası yer aldığından ilerleyen aylarda OKB (OKB) fiyatı artabilir. OKB tokenlerinin OKEx borsasında çeşitli etkinliklerde ve işlem ücret indirimlerinde kullanılması uzun vadede OKB (OKB) fiyatının yükseliş yapmasını muhtemel kılıyor. Yine de OKEx ve OKB (OKB) merkezi bir kurul olduğundan dolayı herhangi bir hack, kaçma ya da borsa kapanma durumunda OKB (OKB) fiyatı değersiz olabilir.

OKB (OKB)

OKB (OKB) Ne Zaman Çıktı?

OKB (OKB) Mart 2018’de çıkmıştır. OKB (OKB) OKEx borsasının yerel tokenidir ve borsada çeşitli faydalara sahiptir. OKB (OKB) gelişimi gizli tutulmaktadır ve projenin arkasında tam olarak bir takım yoktur.

OKB (OKB) Kurucusu Kim?

OKB (OKB) kurucusu kripto para borsası OKEx’dir. OKEx’in kurucusu da OK Blockchain Foundation’dır. OKEx, 2017’de piyasa katılan Malta merkezli bir kripto para borsasıdır.

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: 7 Puan: 4.9]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu