Altcoin Haberleri

OKEx, Compound için Vadeli İşlem ve Margin Ticareti Ekledi

ABONE OL:

Popüler kripto para ticaret platformu OKEx yakın zamanda COMP yönetim tokeni listeledi. Ethereum temelli Compound’un algoritmik özerk faiz protokolünün yerel tokeni 29 Haziran 2020’den beri USDT ve BTC’ye karşı spot ticaretinde kullanılabiliyor.

OKEx, Compound Desteğini Genişletiyor

https://www.okex.com

Spot ticaret dışında borsa COMP/USDT için sürekli vadeli işlemleri, margin ticareti ve tasarruf başlattı. Comp protokolü için eklenen bu destekler borsanın DeFi uygulamalarının finansal kabul için küresel olarak benimsenmesi ve kullanılmasını teşvik etme hedefinde bir başka adımdır.

Bu ortaklığın önemini ve COMP’un DeFi alanındaki rolü hakkında OKEx CEO’su Jay Hao:

“Compound uzun zamandır merkezsiz olmayan finans alanında öncülük ediyor, ancak devam eden yenilik ve gelişimi sayesinde, artık en büyük haline geldi. DeFi’de bir oyuncu ve bu yere ne kadar gelişme ile ulaştığının parlak bir örneğidir.”

“Comp ile birlikte DeFi ekosisteminin büyümesini teşvik etmekten dolayı mutluluk duyuyoruz. OKEx’e inanıyoruz, DeFi’nin sonunda geleneksel finansman yerini almasını ve herkesin finansal hizmetlere erişmesi için eşit fırsatlar sunacağına inanıyoruz. Bu da OKEx’te hedefimizde gerçekleştirmemize yardımcı oluyor.”

“Wrapped Bitcoin’in Piyasa Değeri 80 Milyon Doları Geçti” adlı haberimizi okumak için: https://www.koinbox.net/wrapped-bitcoin-piyasa-80-milyon-dolar/

Content Protection by DMCA.com
Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Deneyimli analist açıkladı: 2020 tam bir DeFi yılıydı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu