Anasayfa Sektörel Ölüm Tehditleri Alan Kripto Fenomeninden Dikkat Çeken Çağrı!

Ölüm Tehditleri Alan Kripto Fenomeninden Dikkat Çeken Çağrı!

Sektörel

Kripto fenomeni Ben Armstrong, ölüm tehditleri aldığını öne sürerek takipçilerinden hukuk fonu için bağış yapmalarını istedi.

Ölüm Tehditleri Alan Kripto Fenomeninden Dikkat Çeken Çağrı!

Kısa bir süre önce kurduğu şirketten çıkarılan kripto fenomeni Ben Armstrong, Hit Network'ten ölüm tehditleri aldığını iddia etti.

Daha önce bildirildiği üzere; BitBoy Crypto'nun kurucusu, ABD'nin Georgia eyaletinde Hit Network CEO'su Timothy 'TJ' Shedd Jr, babası Timothy Shedd Sr. ve TJSJ Holdings'i davalı olarak gösteren bir dava açtı. Armstrong, şirketini kendisinden çaldıklarını iddia etti. 

X'te yayınlanan yeni bir videoda Armstrong, dava açtığı kişilerden ölüm tehditleri aldığını ve Lamborghini'sinin gasp edildiğini iddia etti.

Takipçilerinden Hukuk Fonuna Bağış Yapmalarını İstedi 

Ben Armstrong, Hit Network'ün tüm parasını aldığını ve bu yüzden savaşamayacağını bildirdi. Armstrong, takipçilerinden BitBoy Crypto'yu geri getirmek için hukuk fonuna bağışta bulunmalarını istedi. Kripto topluluğundan birkaç kişi, takipçilerinden para istediği için fenomene tepki gösterdi. 

Blockchain analisti ZachXBT, Armstrong'un gönderisinin altına "Yarım yamalak projeleri ve son zamanlarda meme coin'leri tanıtmanızın doğrudan bir sonucu olarak para kaybeden tüm insanlara ne dersiniz?" şeklinde cevap verdi.

Başka bir hesap ise Ben'in son videosunda 350 bin dolarlık bir rolex taktığına dikkat çekti. Şu ana kadar insanlar, Armstrong'a 40.000 doların üzerinde bağışta bulundu.

Ölüm Tehditleri Alan Kripto Fenomeninden Dikkat Çeken Çağrı!

BitBoy Crypto, Yeniden Markalaşma ile "Discover Crypto" Adını Aldı

Ben Armstrong, ayrıca dava açtıktan sonra Hit Network'ün kendisine ölüm tehdidi gönderdiğini iddia etti.

Armstrong, "Pazarlık yapmayı kabul ettiler ve ben de davayı geri çektim. Daha sonra akrabam aracılığıyla benim dava açtığımı öğrendiler ve biz kendi davamızı açamadan hemen uyduruk bir dava açtılar." diye ekledi.

Armstrong'un yasal işlemlerine rağmen Shedd ve Hit Network, planlarına devam etti ve geçen hafta "Bitboy Crypto" YouTube kanalının "Discover Crypto" olarak tamamen yeniden markalaştırılmasının yanı sıra kanalın yeni kimliğini resmî olarak tanıtan bir video yayınladı.

Kaynak: Cryptonews

Ölüm Tehditleri Alan Kripto Fenomeninden Dikkat Çeken Çağrı! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
Gate.io Nedir? Gate.io Güvenilir mi?
Rehber Burak Atik
SEC'in Gönderdiği Wells Bildirimi (Wells Notice) Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Bitcoin ETF Nedir?
Rehber Burak Atik
En İyi 20 Bitcoin Cüzdanı
Rehber Hüseyin Özlan