Anasayfa Analiz Olumlu Sinyaller Var: Ethereum Yukarı Yönlü İvme Kazanabilir!

Olumlu Sinyaller Var: Ethereum Yukarı Yönlü İvme Kazanabilir!

Analiz

Birkaç olumlu sinyal veren Ethereum fiyatı yukarı yönlü bir ivmeye sahip olabilir. İşte popüler altcoin için beklenen tüm seviyeler...

Olumlu Sinyaller Var: Ethereum Yukarı Yönlü İvme Kazanabilir!

Ethereum (ETH) fiyatı ABD doları karşısında yavaş yavaş 1.600 doların üzerine çıkıyor. 1.550 doların altına kötü bir düşüş olmadığı sürece Ethereum fiyatı yükseliş ivmesi kazanabilir.

  • Ethereum fiyatı 1.650 dolarlık direncin üzerine doğru bir hareket için birkaç olumlu işaret gösteriyor.
  • Fiyat 1.600 doların ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın üzerinde işlem görüyor.
  • ETH/USD işlem çiftinin saatlik grafiğinde1.610 dolara yakın dirençle önemli bir düşüş trendi çizgisinin üzerinde bir kırılma yaşandı.
  • 1.650 doların ve 1.670 doların üzerinde bir kapanış olması durumunda işlem çifti iyi bir yükseliş başlatabilir.

Ethereum fiyatı 1.550 dolar seviyesinin üzerinde iyi bir şekilde desteklenmeye devam etti. Ethereum fiyatı, 1.580 dolar ve 1.600 dolar direnç seviyelerinin üzerine yavaş yavaş yükseldi.

ETH/USD işlem çiftinin saatlik grafiğinde1.610 dolara yakın dirençle önemli bir düşüş trendi çizgisinin üzerinde bir kırılma yaşandı. İşlem çifti 1.620 dolarlık direnci bile kırdı. Fakat ayılar hala 1.650 dolar seviyesinin altında aktif. 1.638 dolar civarında bir tepe oluştu ve fiyat şu anda kazançlarını pekiştiriyor.

Ethereum fiyatı şu anda 1.600 doların ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın üzerinde işlem görüyor. Yukarı yönde fiyat 1.635 dolar seviyesinin yakınında dirençle karşılaşabilir. Bir sonraki direnç 1.650 dolar seviyesine yakın.

Olumlu Sinyaller Var: Ethereum Yukarı Yönlü İvme Kazanabilir!

1.650 dolarlık direncin üzerinde bir kapanış, fiyatı 1.670 dolarlık dirence doğru gönderebilir. Fiyat 1.670 dolarlık direnci geri kazanırsa istikrarlı bir artış yaşanabilir.

Bir sonraki büyük direnç 1.750 dolar seviyesine yakın. 1.750 dolar seviyesinin üzerinde bir kapanış, Ethereum fiyatını daha da yükseğe, 1.880 dolara doğru gönderebilir.

Ethereum Fiyatı için Düşüş Senaryosu

ETH fiyatı 1.650 dolarlık direnci kıramazsa başka bir düşüş başlatabilir. Aşağı yönde ilk destek 1.600 dolar seviyesine ve 100 saatlik basit hareketli ortalamaya yakın.

İlk temel destek 1.585 dolara yakın. Bir sonraki temel destek 1.550 dolar. 1.550 doların altındaki aşağı yönlü bir kırılma, yeni bir satış turunu tetikleyebilir. Belirtilen durumda fiyat kısa vadede 1.500 dolar seviyesine bile düşebilir.

Kaynak: NewsBTC

Olumlu Sinyaller Var: Ethereum Yukarı Yönlü İvme Kazanabilir! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar