Anasayfa Analiz Olumlu Sinyaller Var: Ethereum'da Bu Seviyelere Hazır Olun!

Olumlu Sinyaller Var: Ethereum'da Bu Seviyelere Hazır Olun!

Analiz

Olumlu sinyaller veren Ethereum (ETH) fiyatında hangi seviyeler bekleniyor? Ayrıntılar burada...

Olumlu Sinyaller Var: Ethereum'da Bu Seviyelere Hazır Olun!

Ethereum (ETH) fiyatı 2.100 doların üzerinde güç kazanmak için mücadele ediyor. Ethereum fiyatı 2.000 doların üzerinde konsolidasyona giriyor. Söz konusu fiyat 2.100 doları aşarsa yeni bir yükseliş başlatabilir.

  • Ethereum fiyatı 2.000 dolarlık destek bölgesinin üzerinde olumlu işaretler gösteriyor.
  • Fiyat 2.010 doların ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın üzerinde işlem görüyor.
  • ETH/USD işlem çiftinin saatlik grafiğinde 2.090 dolar civarında dirençle bağlantılı bir düşüş trendi çizgisi oluşuyor.
  • İşlem çifti kısa vadede 2.100 dolarlık direnç bölgesini aşarsa yeni bir yükseliş başlatabilir.

Ethereum fiyatı bir taban oluşturduktan sonra 2.100 dolarlık direnci kırmak için başka bir girişimde bulundu. Fakat Ethereum fiyatı yükseliş ivmesi kazanamadı ve Bitcoin (BTC) gibi tüm kazanımları azalttı.

2.050 dolar seviyesinin altına bir hareket oldu ve fiyat 100 saatlik basit hareketli ortalamanın altına geriledi ancak boğalar 2.030 dolar seviyesinin üzerinde aktifti. 2.031 dolar civarında bir dip oluştu ve fiyat şu anda yükseliyor. Ethereum fiyatı 2.040 doların ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın üzerinde işlem görüyor. 

Olumlu Sinyaller Var: Ethereum'da Bu Seviyelere Hazır Olun!

Yukarı yönde fiyat 2.075 dolar seviyesinin yakınında dirençle karşı karşıya. Bir sonraki büyük direnç 2.100 dolarda bulunuyor. Ayrıca, ETH/USD işlem çiftinin saatlik grafiğinde 2.090 dolar civarında dirençle bağlantılı bir düşüş trendi çizgisi oluşuyor.

2.100 doların üzerinde bir kapanış, fiyatı 2.150 dolar bölgesine doğru daha da yükseltebilir. Bir sonraki temel direnç, 2.220 dolar yakınında. Bunun üzerinde fiyat 2.300 dolar seviyesine doğru bir hareketi hedefleyebilir. Daha fazla kazanç ise 2.450 dolar seviyesine doğru bir dalga başlatabilir.

Ethereum Fiyatı için Düşüş Senaryosu

ETH fiyatı 2.100 dolarlık direnci kıramazsa yeni bir düşüş başlatabilir. Aşağı yönde ilk destek 2.030 dolar seviyesine ve 100 saatlik basit hareketli ortalamaya yakın.

Bir sonraki temel destek 2.000 dolar olarak karşımıza çıkıyor. 2.000 dolarlık desteğin altına doğru bir kırılma keskin bir düşüş başlatabilir. 

Belirtilen durumda fiyat kısa vadede 1.930 dolarlık destek bölgesine doğru düşebilir. Daha fazla kayıp ise 1.850 dolar seviyesine doğru bir düşüş gerektirebilir.

Kaynak: NewsBTC

Olumlu Sinyaller Var: Ethereum'da Bu Seviyelere Hazır Olun! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar