Coin Fiyatı

OMG Network (OMG) Fiyatı ve Grafiği – 1 OMG Kaç TL Kaç Dolar?

OMG Network (OMG) Nedir?

OMG Network (OMG) Ethereum blok zinciri için oluşturulmuş ve herhangi bir gözetim altında olmayan 2. katman ölçeklendirme çözümüdür. OMG Network (OMG) eski adı OmiseGo’dur. Bir Ethereum ölçeklendirme çözümü olarak OMG Ağı, kullanıcıların ETH ve ERC-20 tokenlerini doğrudan Ethereum ağında işlem yapmaktan çok daha hızlı ve daha ucuza aktarmalarına izin verecek şekilde tasarlanmıştır.

OMG Network (OMG) ağı, zincir dışı birkaç işlemi bir toplu işlem halinde gruplamak için bir yan zincir mimarisi kullanır ve daha sonra Ethereum kök zincirinde tek bir işlem olarak doğrulanabilen MoreViable Plasma adlı yeni bir ölçeklendirme çözümünü kullanır. OMG Network’e göre, bu teknoloji Ethereum 1.0’ın şu anda yapabileceği 10 ila 14 saniye başı işleme göre, saniyede binlerce işlem gerçekleştirebilir. Böylece, OMG Network (OMG) Ethereum blok zincirini ölçeklendirme potansiyeline sahiptir.

OMG Network ağı, OMG tokenini ücretlerde ödeme yöntemlerinden biri olarak kullanır. Ayrıca tokeni OMG Network (OMG) staking’i yapılabilir.

OMG Network (OMG)

OMG Network (OMG) Hangi Borsalarda Bulunur?

OMG Network (OMG) 200’den fazla borsada bulunuyor. OMG Network (OMG) almak için Binance, Coinbase, Huobi Global, Kraken, Bitstamp, Bithumb, KuCoin, Bittrex, FTX kullanabilirsiniz. Bu borsalara ek olarak çoğu borsada OMG Network (OMG) bulunmaktadır.

Son Dakika OMG Network (OMG) Fiyatı 2021

Son dakika OMG Network (OMG) fiyatı: Şu anda OMG Network (OMG) dolardan işlem görüyor. Ayrıca OMG Network (OMG) şu anda Türk lirasından işlem görüyor. OMG Network (OMG) hem TL hem de dolar karşısında düşük fiyatlı altcoinlerden biridir.

OMG Network (OMG) Piyasa Değeri

OMG Network (OMG) piyasa değeri: OMG Network (OMG) toplam piyasa değeri dolardadır. OMG Network (OMG) bu piyasa değeri sıralaması ile en büyük 94. kripto paradır.  OMG Network (OMG) 140.245.398 adet OMG koin dolaşım arzına ve 140.245.399 OMG koin arzına sahiptir.

Çoğu kripto para birimi gibi, OMG Network tokenlerinin de sabit bir maksimum arzı vardır. Bu tam olarak 140,245,399 OMG olarak ayarlanmıştır ve bu noktadan sonra asla artmayacaktır. Diğer birçok kripto para biriminden farklı olarak, bu toplam arzın büyük bir çoğunluğu zaten aktif dolaşımdadır ya da çoktan basılmıştır.

OMG Network (OMG) toplam arzının %65,1’i yatırımcılara ve %5’i airdrop olarak dağıtılırken, geri kalan %29,9’u proje ve ekip tarafından tutuluyor. Bu %29,9’luk kısmın %20’si, gelecekteki gelişmeleri ve ağ doğrulamasını finanse etmek için OMG Network (OMG) yedek akıllı sözleşmesine kilitlendi ve kalan %9,9’u kurucu ekip için ayrıldı.

OMG Network (OMG) Hacmi

OMG Network (OMG) hacmi: OMG Network (OMG) hacmi şu anda dolardadır. En yüksek OMG Network (OMG) hacmi Binance borsasındadır ve bu değer şu anda toplam hacmin %13’üne denk gelmektedir. Geri kalan OMG Network (OMG) hacmi koinin listelendiği 200’den fazla kripto para borsası arsında dağılmaktadır.

OMG Network (OMG) Grafiği

OMG Network (OMG) grafiği:

OMG Network (OMG) fiyatı şu anda 3 yıl önce gördüğü tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 28.35 dolardan %85 oranında geridedir. OMG Network (OMG) bu yılki rallide ATH yapamamış ucuz altcoinlerden biridir. OMG Network (OMG) fiyatı üzerindeki en büyük etkiyi lider altcoin Ethereum sahiptir.

OMG Network (OMG) Alınır mı?

OMG Network (OMG) bu sene başarılı bir ralli yapsa da ATH seviyesini kırmamıştır. Bu güncel OMG Network (OMG) yatırımcılarının koini çok fazla desteklemediği anlamına ya da OMG Network (OMG) koininin hala birikim aşamasında olduğu anlamına geliyor. OMG Network (OMG) üzerindeki en büyük Ethereum’un demiştik, ilerleyen yıllarda ETH 2.0 çıkacaktır ve bu ETH ağını ölçeklendireceğinden dolayı OMG Network (OMG) fiyatı düşebilir. Bu OMG Network (OMG) geleceğinin koin açısından parlak olmadığı anlamına geliyor. Bu yüzden uzun vadeli olarak OMG Network (OMG) almak pek de mantıklı bir hareket olmayabilir.

İlgili İçerik: OMG Network (OMG) Nedir, Nasıl Alınır?

OMG Network (OMG) Madenciliği

OMG Network (OMG) madenciliği yapılamaz. OMG Network (OMG) ağı bu yıl hisse kanıtları (PoS) ortak fikir mekanizmasına geçti. Bu OMG Network (OMG) koinini madenciliğini yapılamaz kılıyor. Yine de hisse kanıtları sistemlerinde staking yapılabilir ve OMG Network (OMG) buna bir istisna değildir. Artık, OMG Network (OMG) sahipleri paylarını ağ doğrulayıcılara devredebiliyor ve böylece bundan pasif gelir elde ederek ağın güvenliğine katılabiliyorlar.

OMG Network (OMG) Yorumları

OMG Network (OMG): Ethereum’un kurucularından Vitalik Buterin’in desteklediği kripto para. Sürekli olarak yükseliyor.

Geleceği parlak al unut koinlerden gibi duruyor. OMG Network (OMG) bu aralar sessiz sedasız yükseliyor.

Hiç kimse bahsetmemiş ama bu adamlar Ripple (merkezi) ve Stellar (merkezsiz)’in yaptığını yapıyor. Peki nasıl bu kadar hızlı yapıyor, Lightning Network sayesinde. Olacak iş mi? derseniz muhtemelen derim… Fiyat spekülasyonu yapmak istemiyorum ama bu koin yükselecektir. Çünkü Vitalik Buterin, plasma teknolojisi, Joseph Poon, Lightning Network vb. sayesinde… Peki 2 sene sonra var olacağının garantisi var mı? Yok. McDonald’da kullanıldığının garantisi var mı? Yok.

İlgili İçerik: Omg Network (OMG) Yorum ve Tahminleri 2021

OMG Network (OMG) Geleceği 2021

OMG Network (OMG) 2021’de yükseliş yapabilir kripto paralardan biridir. OMG Network (OMG) bu yıl başarılı bir ralliye imza atsa da eski ATH seviye rekorunu kırmamıştır. 2021 sonrasına bakacak olursak OMG Network (OMG) yaklaşan Ethereum 2.0 güncellemesi ile tehdit ediliyor. OMG Network (OMG)’ün amacı ETH ağını ölçeklendirmek demiştik, ETH 2.0 güncellemesi ile Ethereum kendi ağını kendisi ölçeklendirecek. Bu OMG Network (OMG) geleceğinin belirsiz olmasına neden oluyor.

OMG Network (OMG) Güvenilir midir?

OMG Network (OMG) güvenilir bir ağ ve kripto paradır. Uzun bir süredir aramızda olan OMG Network (OMG) şimdiye kadar 2 büyük kripto para boğa piyasasında işlem görmüştür. Bunlara ek olarak OMG Network (OMG), 200’den fazla kripto para borsasında işlem görmektedir. OMG Network (OMG) geliştiricileri proje üzerinde hala çalışmalarına devam etmektedir.

OMG Network (OMG) Nereden Satın Alabiliriz?

OMG Network (OMG) koini oldukça likittir ve Binance ve Coinbase gibi birkaç en iyi borsalardan satın alınabilir. OMG Network (OMG) 200’den fazla farklı borsa platformunda satın alınabilir veya alınıp satılabilir. En popüler ticaret çiftlerinden bazıları OMG/USDT, OMG/BTC ve OMG/ETH’dir. OMG Network (OMG) ayrıca ABD doları (USD), Euro (EUR) ve İngiliz sterlini (GBP) dahil olmak üzere çeşitli itibari para birimleri karşısında işlem görüyor.

OMG Network

1 OMG Network (OMG) Kaç TL?

1 OMG Network (OMG) kaç TL? Türk lirasından işlem görüyor. Şu anda OMG/TRY çifti Paribu ve BtcTurk Pro borsasında var. Bu borsalardan TL karşılığında OMG Network (OMG) alabilirsiniz.

1 OMG Network (OMG) Kaç Dolar?

1 OMG Network (OMG) dolardan işlem görüyor. Binance OMG Network (OMG) hacminin büyük bir çoğunluğunu oluşturuyor. Binance ya da Coinbase kullanarak OMG Network (OMG) alabilirsiniz.

OMG Network (OMG) Yükselir mi?

2021, 2022, 2023, 2025, 2030 için OMG Network (OMG) fiyat tahmini:

Ünlü uzmanların OMG fiyat tahminlerine bir göz atalım. Burada en güvenilir tahmin sitelerinin OMG Network (OMG) tahminlerini sizin için derledik:

2021, 2022, 2023, 2025, 2030 için Trading Beasts OMG Network (OMG) fiyat tahmini

Trading Beasts, OMG Network (OMG) koinini 2021’de başarısız bir yatırım olarak görüyor. Tahminlerine göre, OMG Network (OMG) fiyatı yakında düşmeye başlayacak ve yıl sonuna kadar 4.486 dolara gerileyecek 2022’de fiyat yaklaşık aynı seviyede olacak.

2021, 2022, 2023, 2025, 2030 için WalletInvestor OMG Network (OMG) fiyat tahmini

WalletInvestor, OMG Network (OMG) koininin 2021’de uzun vadeli olarak iyi bir yatırım olarak görüyor. Tahminlerine göre, OMG Network (OMG) fiyatı bir yıl içinde 5,70 dolara, 5 yıl içinde ise 15,70 dolara yükselecek. Fiyatın bu yıl 10 dolara ulaşacağına inanmasalar da fiyatın düşmesini de beklemiyorlar ve yavaş ama istikrarlı bir şekilde yükseleceğinden eminler.

2021, 2022, 2023, 2025, 2030 için DigitalCoinPrice OMG Network (OMG) fiyat tahmini

DigitalCoinPrice OMG Network (OMG) koinini kârlı bir yatırım olarak görüyor. Tahminlerine göre, bir yıl içinde fiyat neredeyse iki katına çıkarak yaklaşık 9.41 dolar olacak. Sonraki yıllarda, fiyatın 2023’te 11.17 dolara, 2024’te 13.42 dolara, 2025’te 15.51 dolara ve son olarak 2028’de 23.26 dolara yükseldiğini düşünüyorlar.

2021, 2022, 2023, 2025, 2030 için Coinliker OMG Network (OMG) fiyat tahmini

Coinliker’in tahminine göre OMG Network (OMG) fiyatı uzun vadede yükselecek. OMG Network (OMG) fiyatının bir yıl içinde 11.19 dolara ulaşacağını tahmin ediyorlar. Daha sonra fiyatın 2024’te 19.09 dolara ve 2026’da 31.14 dolara ulaşmasını bekliyorlar.

OMG Network (OMG) Ne Zaman Çıktı?

OMG Network (OMG) 2017’de piyasa sürüldü. O zamanlardan beri OMG Network (OMG) birçok borsada listelendi ve şu anda 200’den fazla borsa farklı ticaret çiftlerine sahip. OMG Network (OMG) geliştiricileri 2017’den beri OMG ağı üzerinde çalışıyor.

OMG Network (OMG) Kurucusu Kim?

OMG Network (OMG) Vansa Chatikavanij tarafından kuruldu.

Vansa Chatikavanij Tayland doğumludur ve daha önce Omise Holdings olarak bilinen Tayland merkezli bir fintech firması olan SYNQA’nın bir yan kuruluşudur. OMG Network (OMG) şu anda dünyanın dört bir yanına dağılmış 50’den fazla çalışandan oluşan bir ekipten oluşmaktadır.

Vansa Chatikavanij, bugün hala sahip olduğu CEO rolüne geçmeden önce 2019 yılına kadar şirkette genel müdürlük görevini sürdürdü. Bunun ötesinde, Huawei Technologies’de blok zincir Ar-Ge stratejisinin eski başkanı olan Stephen McNamara OMG Network’ün COO’sudur. Oldukça deneyimli bir mühendis ve danışman olan Kasima Tharnpipitchai OMG Network’ün CTO’sudur.

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: 3 Puan: 5]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu