Anasayfa Altcoin Önde Gelen Altcoin Projesi, Telekom Devi ile Ortaklık Kurdu!

Önde Gelen Altcoin Projesi, Telekom Devi ile Ortaklık Kurdu!

Altcoin

Astar Network ve Startale Labs, Web3'ün benimsenmesini artırmak için Japon telekom devi KDDI ile ortaklık kurdu.

Önde Gelen Altcoin Projesi, Telekom Devi ile Ortaklık Kurdu!

Singapur merkezli Astar Network ve Startale Labs, blockchain teknolojisinin toplumsal olarak benimsenmesini hızlandırmak ve "Web3 çağında" müşteri deneyimlerini yenilemek için Japon telekom firması KDDI ile bir mutabakat anlaşması imzaladı.

Ortaklık, "token teknolojisindeki yeni iş fırsatlarını" ve "Astar Network'ün Ethereum ölçeklendirme çözümü olan Astar sıfır bilgi Ethereum Sanal Makinesi'nin (zkEVM) αU piyasasındaki uygulamalarını" araştıracak.

Önde Gelen Altcoin Projesi, Telekom Devi ile Ortaklık Kurdu!

KDDI'nın "αU"su, müşterilerin dijital varlıkları yönetmelerine ve takas etmelerine imkân tanıyan "αU piyasası" ve "αU cüzdanı" gibi Web3 hizmetlerini içeriyor.

Japonya'da 50 milyondan fazla abonesi bulunan KDDI, dünya çapında 60 şehirde ve 100 noktada hizmet veren bir telekomünikasyon devidir.

Başbakan "Yeni Kapitalizm"i Canlandırmak İstiyor

Başbakan Fumio Kishida, "yeni kapitalizm" olarak adlandırdığı ekonomiyi yeniden canlandırmak için Japonya'da dijital finansın ve Web3'ün benimsenmesine destek verdi.

Kishida, NFT'lerin ve merkeziyetsiz otonom organizasyonların (DAO'lar), Japonya'nın yatırım çekmek ve ekonomiyi büyütmek için "Cool Japan" olarak adlandırılan ulusal stratejisini desteklemeye yardımcı olabileceğini söyledi.

Kaynak: Forkast

Önde Gelen Altcoin Projesi, Telekom Devi ile Ortaklık Kurdu! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar