Anasayfa Altcoin Önde Gelen Altcoin Projesi, Yeni Kuluçka Programını Tanıttı!

Önde Gelen Altcoin Projesi, Yeni Kuluçka Programını Tanıttı!

Altcoin

Solana Labs, Web3 ve blockchain projeleri için destek sunmak üzere yeni bir kuluçka programını tanıttı.

Önde Gelen Altcoin Projesi, Yeni Kuluçka Programını Tanıttı!

Solana Labs, Solana blockchain'de proje geliştirmeye yönelik yepyeni bir kuluçka programını tanıttı. Kısaca "Solana Incubator" olarak adlandırılan program, Solana'nın platformu üzerine inşa etmek isteyen Web3 ve blockchain projeleri için kaynak yaratma, geliştirme, ağ oluşturma ve pazarlama desteği sunacak.

Solana Incubator, 30 Kasım'a kadar başvuruları kabul edecek. Kabul edilenlerin; projelerinin geliştirme, pazarlama ve lansman aşamaları boyunca Solana Labs ekibinden ve ortaklarından destek alacakları iddia ediliyor.

Solana Labs Ürün Müdürü Emon Motamedi, konu ile ilgili olarak şu ifadeleri kullandı:

Incubator programı ile önceliğimiz, Web3 entegrasyonları ve bağış toplama ile ilgili engeller de dâhil olmak üzere şu anda kurucuların karşılaştığı en büyük engelleri ortadan kaldırmaktır. Böylece bu ekipler, zamanlarını en iyi yaptıkları şeye harcayabilirler: kullanıcılarının önemli sorunlarını çözmek. 

Kuruculara başarılı olmak için ihtiyaç duydukları kaynakları sağlayarak, sadece Solana ekosistemine daha sürdürülebilir işletmeler kazandırmayı değil, aynı zamanda Web3 endüstrisinin bir bütün olarak büyümesine de yardımcı olmayı umuyoruz.

Önde Gelen Altcoin Projesi, Yeni Kuluçka Programını Tanıttı!

Startup'ların Likiditelerini Artırmalarına Yardımcı Olunacak

Motamedi'nin yorumu, 26 Ekim tarihli bir basın bülteni aracılığıyla geldi. Bültende, "Program, ekiplerin Solana Labs ağındaki en iyi risk sermayedarlarına maruz kalmalarını sağlayarak bu startup'ların likiditelerini artırmalarına yardımcı olmak üzere tasarlanmıştır." denildi. 

İlgili haberlerde, Solana blockchain'indeki en büyük merkeziyetsiz finans (DeFi) protokolü olan Marinade Finance, şu anda İngiltere'deki kullanıcıların yeni kayıtlarını engelliyor. 

Marinade Finance web sitesinde İngiltere kullanıcılarını selamlayan bir mesaj, kullanıcı engellemesinin "İngiltere Finansal Davranış Otoritesi tarafından yayınlanan kurallar ve düzenlemelerle ilgili uyum endişelerine" yanıt olarak geldiğini açıklıyor.

İngiltere Finansal Davranış Otoritesi, 9 Eylül'de bir bildiri yayınlayarak kripto varlık firmalarını etkileyen yeni kuralların 8 Ekim'de yürürlüğe gireceğini ve uyumluluk için son tarihin 8 Ocak olduğunu belirtti. Çok sayıda satış noktası, ürün ve hizmetlerini İngiltere pazarından çekmiş durumda.

Önde Gelen Altcoin Projesi, Yeni Kuluçka Programını Tanıttı! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
Zettelkasten Coin (ZTTL) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik