Anasayfa Altcoin Önde Gelen Borsa, İki Büyük Yapay Zekâ Coin'ini Listeledi!

Önde Gelen Borsa, İki Büyük Yapay Zekâ Coin'ini Listeledi!

Altcoin

Kripto para borsası OKX, spot ticaret için iki yapay zekâ coin'ini listelediğini bildirdi.

Önde Gelen Borsa, İki Büyük Yapay Zekâ Coin'ini Listeledi!

Kripto para borsası OKX, yapay zekâ(AI) ile ilgili iki kripto para birimini spot piyasasında listelediğini duyurdu. Fetch.ai (FET) ve SingularityNET (AGIX) adlı iki token, bugün borsanın spot piyasasına eklendi. 

OKX, X üzerinden yayınlanan bir gönderide, FET/USDT ve AGIX/USDT için yatırma işlemlerinin açık olduğunu dile getirdi. OKX, FET ve AGIX çekme işlemlerini ise 27 Kasım saat 10:00'da (UTC) etkinleştirecek.

FET ve AGIX Fiyatları Yükseliyor

Fetch.Ai, merkeziyetsiz bir internet ekonomisini desteklemek için yapay zekâ tarafından desteklenen Ethereum tabanlı bir tokendir. FET'in toplam arzı 1.152.997.575'tir. OKX'in duyurusunun ardından FET fiyatı, yüzde 10'dan fazla artarak 0,55 doların üzerine çıktı ve son 30 gündeki kümülatif kazanç yüzde 99 oldu.

Önde Gelen Borsa, İki Büyük Yapay Zekâ Coin'ini Listeledi!

SingularityNET ağı da merkeziyetsiz yapay zekâ pazar yerini güçlendirmek için yapay zekâ kullanıyor. AGIX fiyatı, boğaların kazançlarını 0,30 doların üzerine çıkarmaya çalışmasıyla son 24 saatte yüzde 9 arttı. AGIX/USD geçtiğimiz ay yaklaşık yüzde 50 yükseldi ve Kasım 2022'deki en düşük seviyesinden bu yana yüzde 600'den fazla artış gösterdi. 

Önde Gelen Borsa, İki Büyük Yapay Zekâ Coin'ini Listeledi!

Fetch.ai ve SingularityNET fiyatları, yapay zekâ etrafında büyüyen olumlu söylemle birlikte yükseldi. Nvidia, Meta ve Microsoft gibi şirketlerin ana tahminleri de yükseliş görünümüne katkıda bulundu.

OKX'te listelenmek, tokenlerin görünürlüğünü artırıyor. Kripto bir sonraki boğa piyasasına göz kırptıkça yukarı yönlü ivme daha da artabilir.

Bu hafta yükselişe geçen bir diğer token, 20 Kasım'da OKX'in spot piyasasında Pyth Network (PYTH) oldu. PYTH fiyatı son 24 saat içinde yüzde 25 artış gösterdi.

Önde Gelen Borsa, İki Büyük Yapay Zekâ Coin'ini Listeledi! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Ethereum Madenciliği Nedir? ETH Mining Nasıl Yapılır?
Rehber Burak Atik
Sanat ve Teknolojinin Eşsiz Birlikteliği: Render (RNDR) Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
ORDI: Bitcoin'in Doğasını Değiştiren Yeni Nesil Teknoloji!
Rehber Banu Fırıncılar
Kripto ve AI'nin Büyülü Dansı: ChainGPT (CGPT) Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
ChatGPT'nin Yaratıcısı Gururla Sunar: Worldcoin (WLD) Nedir?
Rehber Dilara Avcıoğlu