Anasayfa Altcoin Önde Gelen Borsada En Çok İşlem Gören İki Coin Belli Oldu!

Önde Gelen Borsada En Çok İşlem Gören İki Coin Belli Oldu!

Altcoin

Kripto para borsası WazirX'te Ağustos ayında en çok işlem gören iki altcoin açıklandı.

Önde Gelen Borsada En Çok İşlem Gören İki Coin Belli Oldu!

Hindistan'ın önde gelen kripto para borsası WazirX; Shiba Inu (SHIB) ve XRP'nin, Ağustos ayında en çok işlem gören kripto para birimleri arasında yer aldığını bildirdi.

Hindistan'da hem Ripple'ın XRP'sine hem de Shiba Inu'nun SHIB tokenlerine yönelik topluluk ilgisinin güçlü olduğu görülüyor. Zira önde gelen kripto para borsası, kısa bir süre önce bunların Ağustos ayında en çok işlem gören kripto para birimleri arasında bulunduğunu aktardı. 

Önde Gelen Borsada En Çok İşlem Gören İki Coin Belli Oldu!

En Çok İşlem Gören Diğer Coin'ler Hangileri?

Güncelleme X (eski adıyla Twitter) üzerinden geldi ve WazirX, Ağustos ayı için platformda işlem gören ilk beş coin arasında Tether (USDT), Bitcoin (BTC), Shiba Inu (SHIB), XRP ve Ethereum'un (ETH) yer aldığını duyurdu.

Öte yandan; CoinGecko'dan alınan veriler, son 24 saatteki ETH işlem hacminin BTC işlem hacmi ile aşağı yukarı aynı olduğunu ve yaklaşık 5,2 milyar dolar olduğunu gösteriyor. USDT, itibari para ile eşleştirilmiş kripto para birimlerinin çoğunun kendisine karşı işlem yapması nedeniyle hacim yarışını domine ediyor.

XRP, son 24 saatte 650 milyon dolar civarında işlem hacmine sahipken, SHIB ise 77 milyon dolar civarında işlem hacmine sahip.

Sonuç olarak kripto para piyasası, geçtiğimiz gün çok az hareketle ya da hiç hareket etmeden büyük ölçüde menzile bağlı kaldı.

Önde Gelen Borsada En Çok İşlem Gören İki Coin Belli Oldu! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar