Anasayfa Sektörel Önde Gelen DEX, Devasa Bir Token Airdrop Programı Duyurdu!

Önde Gelen DEX, Devasa Bir Token Airdrop Programı Duyurdu!

Sektörel

Merkeziyetsiz borsa Jupiter tarafından büyük bir token airdrop programı açıklandı.

Önde Gelen DEX, Devasa Bir Token Airdrop Programı Duyurdu!

Solana'nın önde gelen merkeziyetsiz borsa (DEX) aggregator'ı Jupiter, iddialı bir token airdrop programı açıkladı. Girişim, platformun tokenlerinin önemli bir bölümünü dört aşamada kullanıcıları arasında dağıtmayı amaçlayarak proje ve özel topluluğu için önemli bir kilometre taşını işaret ediyor.

Projenin Meow olarak bilinen kurucusu tarafından yapılan duyuruda, airdrop stratejisinin bir parçası olarak Jupiter'in toplam 10 milyar token arzının yüzde 40'ına denk gelen dört milyar token tahsisi ayrıntılı olarak açıklandı.

Airdrop, önümüzdeki hafta ilk aşamasıyla başlayacak ve protokolle aktif olarak ilgilenen kullanıcılara bir milyar Jupiter tokeni dağıtacak. Bu aşama için uygunluk, platformda en az 1.000 dolarlık swap hacmi gerçekleştiren kullanıcılar tarafından belirleniyor. Uygunluk listesi, 955.000 cüzdanı kapsıyor. Bu da ödül programının kapsayıcı doğasının altını çiziyor.

Swap işlemlerine katılan kullanıcılar, swap hacimlerine göre çeşitli ödül kademelerine ayrılacak. Böylece airdrop'un, geniş bir katılımcı yelpazesine fayda sağlaması sağlanacak. Ekip, airdrop'un gelecekteki turlarının yeni kullanıcılara minnettarlığını sunacağını ve Jupiter'in kapsayıcı ve büyüyen bir topluluğa olan bağlılığını güçlendireceğini açıkladı.

Önde Gelen DEX, Devasa Bir Token Airdrop Programı Duyurdu!

Gelecek Hafta Web Sitesini Açacaklar

Şeffaflığı sağlamak ve kullanıcılar için kolay doğrulamayı mümkün kılmak amacıyla Jupiter, önümüzdeki hafta resmî bir airdrop tahsisi web sitesi açacak. Bu platform, her katılımcının tahsisat miktarını doğrulamasına ve diğer ilgili ayrıntılara erişmesine imkân tanıyarak topluluk içinde güven ve erişilebilirliği artıracak.

Jupiter, Solana'daki birden fazla merkeziyetsiz borsadan gelen likiditeyi birleştiren ve kullanıcıların token swap'ları için en rekabetçi oranlara erişme sürecini kolaylaştıran bir platform olarak öne çıkıyor. Ekim 2021'de bir grup geliştirici tarafından geliştirilen proje, inovasyona ve topluluk katılımına olan bağlılığının bir kanıtı olarak Solana'daki en büyük DEX aggregator'ı haline geldi.

Platform, Solana'da merkeziyetsiz finansın önünü açmaya devam ederken bu girişim, hızla gelişen blockchain ve merkeziyetsiz borsalar ortamında bir kapsayıcılık ve şeffaflık işareti olarak hizmet ediyor.

Önde Gelen DEX, Devasa Bir Token Airdrop Programı Duyurdu! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
En İyi ve Güvenilir Kripto Para Borsası Hangisi?
Rehber Hüseyin Özlan
Paribu Nedir? Paribu Güvenilir mi?
Rehber Hüseyin Özlan
Icrypex Nedir? Icrypex Güvenilir mi?
Rehber Burak Atik