Altcoin Haberleri

Önemli Bilgi! Dogecoin 0,73 dolara Ulaştı Çünkü Elon Musk…

Dogecoin kısa süre önce tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0.72 dolara çıktı. Bu yükselişte DOGE’un piyasa değeri başarılı bir artış elde etti. DOGE şu anda 91 milyar dolarlık piyasa değeri ile 4. en büyük kripto para konumunda. BNB ile DOGE arasında şu anda 5 milyar dolarlık bir fark var ve DOGE yükselmeye devam ederse ilerleyen günlerde şaka odaklı bu kripto para birimi piyasa değeri ile en büyük 3. kripto para olabilir. Barstool Spor Başkanı Dave Portnoy SNL’de çıkacak Elon Musk’ın sayesinde Dogecoin’in bu kadar yükseldiğini söyledi.

CoinMarketCap’ten gelen veriler de Dogecoin’in iki saat önce keskin bir yükseliş ile 0,7376 dolarda yeni bir rekor seviyeye ulaştığını söylüyor. David Portnoy, bu yükselişin Elon Musk’ın SNL’de konuşma yapacağından dolayı olduğunu düşünüyor.

Dogecoin en büyük 4. kripto para oldu

doge

CoinMarketCap’in piyasa değerinde hala dördüncü sırada yer alan Dogecoin, 3 Mayıs’ta 0,40 dolardan yükselerek ilk olarak 0,58 dolara ve ardından 0,73 dolarlık tarihi yüksek seviyelere ulaştı.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  WOOFY, SHIB, ELON ve Dogecoin Durdurulamıyor

2013 yılında sadece bir şaka olarak piyasaya sürülen bir kripto para olarak DOGE İki saat önce sekiz yıllık tarihinde ilk kez 0,73 dolarlık rekor seviyeye çıktı.

Bunun dışında, Dogecoin’in piyasa değerinin değeri 93 milyar dolara yükseldi ve DOGE sadece yirmi dört saatte 10 milyar dolar piyasa değeri kazandı.

Geçmişte Bitcoin ve LINK sahibi olan Barstool Spor Başkanı Dave Portnoy, Dogecoin’in son yükselişi hakkında yorum yaptı. Dave Portnoy; Dogecoin rallisini Elon Musk’a borçlu olduğunu ve şimdi de DOGE’un yeni bir tarihi zirveye ulaştığından emin olduğunu söyledi. Portnoy DOGE’un bu yükselişini dünyanın en zengin adamı ve Tesla ve SpaceX’in CEO’sunun bugün 8 Mayıs Saturday Night Live’a ev sahipliği yapacağına bağladı.

İlgili İçerik: Dogecoin (DOGE) Nasıl Alınır? 5 Adımda Satın Alma Rehberi

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu