Coin Fiyatı

Ontology (ONT) Fiyatı ve Grafiği – 1 Ontology Kaç TL Kaç Dolar?

1 Ontology Kaç TL? Ontology Coin Güncel Fiyatı, Grafiği ve Analizleri

Kripto para sektörünün gelişimi ile ortaya çıkan Blockchain teknolojisini ticaret hayatına entegre etmek amacıyla yapılan çalışmalar olduğunu görüyoruz. Bu çalışmaların en önemlilerinden bir tanesi de Ontology projesi olarak karşımıza çıkıyor. Ontology hakkındaki tüm bilgilere ve güncel fiyat ile grafik analizlerine detaylı bir şekilde yazımızda yer verdik…

1 Ontology (ONT) Kaç TL
1 Ontology (ONT) Kaç Dolar
1 Ontology (ONT) Kaç Euro
Ontology 24 Saatlik Yüzdelik Değişimi $
Ontology 24 Saatlik En Düşük TL
Ontology 24 Saatlik En Yüksek TL
Ontology (ONT) 24 Saatlik Piyasa İşlem Hacmi $
Ontology Piyasa Değeri $
Piyasadaki Toplam Ontology Miktarı

 

 

Ontology Nedir?

Ontology, kripto para sektöründe akıllı kontratların yaygınlaşması hedeflenerek geliştirilen ve Blockchain tabanlı olarak tasarlanan bir platformdur. 2017 senesinde başlayan projenin en büyük amacı, kimlik doğrulamada yaşanan zorlukların ortadan kaldırılmasıdır. Ontology’nin aynı zamanda kendisine ait, aynı adı taşıyan ve ONT olarak piyasalarda yer alan kripto para birimi de vardır.

Ontology (ONT) Nedir, Nasıl Alınır? isimli içeriğimizi okuyabilirsiniz.

Ontology Ne İşe Yarar?

Ontology, Blockchain teknolojisini kullanan bir proje olarak, ticaret sektöründe faaliyet gösteren kuruluşların, güvenliği ve performans düzeyi yüksek, dağıtık bir sistem elde etmesini amaçlıyor. Ticari kuruluşların birçoğunun Blockchain teknolojisine geçiş yapma sürecindeki kararsızlıklarını gidermek amacıyla yaratılan Ontology, Blockchain’i çeşitli türlerde şekillendirerek, kuruluşların ihtiyaçlarını gidermelerine yardımcı oluyor.

Ontology Nasıl Alınır?

Ontology almak için dünyanın en büyük kripto para borsası olarak bilinen Binance borsasını kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra Türk Lirası ile işlem yapmak istiyorsanız, yerli kripto para borsamız Paribu’yu da kullanabilirsiniz. Paribu üzerinden Ontology almak için, kendinize ait onaylanmış bir hesabınız olması yeterli olur. Onaylanmış olan hesabınız ile Paribu sistemine giriş yaptıktan sonra, ‘Yatırma İşlemleri’ bölümünden, yine kendinize ait banka hesabınız ile TL yatırmanız gerekiyor.

Bu yatırma işlemi sırasında, hesabınıza tanımlanan ve sabit olan yatırım kodunu, açıklama kısmında belirtmeniz gerekiyor. Borsa hesabınıza yatırdığınız TL’lerin tanımlanmasından sonra, ‘Kolay Alış-Satış’ kısmından kolaylıkla işlem yapabilirsiniz. ‘Kolay Al’ kısmında, almak istediğiniz coin türünü Ontology olarak belirledikten sonra, almak istediğiniz miktar bilgilerini girip ‘ONT AL’ butonuna basarak kolaylıkla işleminizi tamamlayabilirsiniz.

1 Ontology Coin Kaç TL Yapar?

1 Ontology şu sıralarda TL olarak işlem görmekte.

1 Ontology Coin Kaç Dolar Yapar?

1 Ontology, dolar karşısında ise USD olarak işlem görüyor.

1 Ontology Coin Kaç Bitcoin Yapar?

Ontology’nin, kripto para sektörünün lideri olan Bitcoin karşısındaki değerinin ise BTC olduğunu görüyoruz.

Ontology Coin Madenciliği Nasıl Yapılır?

Ontology madenciliği yapılamayan bir kripto para birimi olarak karşımıza çıkıyor. Toplam arzı 1 milyar olan Ontology’nin dolaşımda yer alan tüm arzı, üreticiler tarafından piyasaya sunuluyor.

Ontology Coin Neye Göre Düşer?

Ontology, birçok kripto para birimi ile benzer şekilde, dolaşımdaki arzının az talep gördüğü durumlarda fiyatı düşebilen bir dijital varlıktır. Bunun yanı sıra güvenilir kaynaklar tarafından Ontology hakkında yapılan olumsuz haber veya yorumlar da fiyatının düşmesine sebebiyet verebilir.

Ontology Coin Fiyatı

Ontology (ONT) fiyatının, Türk Lirası olduğunu görüyoruz. Aynı zamanda Ontology fiyatının, Amerikan Dolarına denk geldiğini söyleyebiliriz.

Ontology Coin Grafiği

Mart 2018’den bu yana piyasalarda işlem gören Ontology’nin, son dönemlerde oldukça durağan bir grafiğinin olduğunu görüyoruz. Piyasalara giriş yapması ile beraber fiyatını yükseltmeyi başaran Ontology, 2018 Ağustos ayında yaşadığı düşüşten bu yana çok ufak iniş çıkışlar ile işlem görmeye devam ediyor. Piyasa değeri ise fiyatına göre daha hareketli bir grafiğe sahip. Mart 2019 tarihinden itibaren fiyatının aksine piyasa değerinin yükseldiğini ve daha hareketli olduğunu görüyoruz.

Ontology Coin Piyasa Değeri

Ontology piyasa değeri, TL olarak karşımıza çıkıyor. Ontology’nin piyasa değerini bir başka deyişle, Amerikan Doları olarak da belirtebiliriz.

Ontology Coin Analizleri

Ontology, sahip olduğu yüksek güvenlik önlemleri ile öne çıkıyor. Oldukça gelişmiş bir sisteme sahip olan Ontology’nin en büyük dezavantajı ise yaratıcısının Çinli olması olarak gösteriliyor. Bunun nedeni ise Çin hükümetinin kripto paralara yaklaşımının sıcak olmaması. Herhangi bir yasak veya kanun olmasa bile piyasalardan parayı her an çekme riskleri bulunuyor. Bu da yatırım yapacakların göze alması gereken bir risk olarak gösteriliyor.

Ontology Coin Yükselir mi?

Ontology, uzun bir süredir büyük sıçrama yapamamış olsa da piyasaların yaşayacağı bir hareketlenme ile değerini yükseltebilir. Ancak bu konuda kesin bir tahminde bulunmak oldukça zordur. Bu nedenle güncel olarak takibini yapmanızı öneriyoruz.

Ontology (ONT) Yorum ve Tahminleri 2021 isimli içeriğimizi okuyabilirsiniz.

Ontology Coin Nasıl Çalışır?

Ontology, kendisine ait olan güven ağı sayesinde, birçok büyük kuruluşun güvenli bir ekosistem oluşturmasına yardımcı oluyor. Bu güven ağı ise dört ayrı zincirden oluşuyor. İlk zincirde, kişilerin, servetlerin ve etkinliklerin doğrulaması gerçekleştiriliyor. İkinci zincirde ise doğrulanan uygulamalar birbirlerine bağlanıyor. Üçüncü zincir, modüllerin yanı sıra protokol, SDK ve API bağlamalarını yaparak, onaylamaya yarıyor. En son olarak dördüncü zincir ise bütün zincirlerin birbirlerine bağlanmasını sağlıyor.

Ontology Nereden Alınır?

Ontology, şu sıralarda birçok kripto para borsasında işlem görüyor ve bu borsalar üzerinden alınabiliyor. İlk olarak tercih edilen en büyük kripto para borsası Binance borsasının yanı sıra BKEX, OKEx, Huobi Global, HitBTC gibi büyük borsalardan da alınabiliyor. Bunun yanı sıra ülkemizde hizmet veren yerli kripto para borsamız Paribu üzerinden de Türk Lirası karşılığında alınabiliyor.

Ontology Coin Güvenilir mi?

Ontology, geliştirdiği sistemi sayesinde hem bireylere hem de kuruluşlara oldukça güvenli bir ekosistem sağlıyor. Sahip olduğu dört zincirli güven ağı sayesinde, birçok şirket Ontology ile güvenli bir ekosistem oluşturabiliyor. En büyük soru işareti ise Çinli bir yaratıcıya sahip olması ve Çin hükümetinin kripto paralar sıcak bakmıyor olması olarak gösteriliyor. Ancak bu durum Ontology’nin işleyişi hakkında bir güvenlik sorunu teşkil etmiyor.

Ontology Coin Neye Göre Artar?

Ontology, dolaşımda bulunan arzına oranla daha yüksek bir talep görmesi halinde fiyatını arttırabilir. Bunun yanı sıra yaptığı ses getirici ortaklıklar ve hakkındaki olumlu yorumlar da fiyat artışı yaşamasını sağlayabilir.

Ontology Coin Haberleri

Ontology hakkında yazılan haberlerin bazılarını sizler için şu şekilde sıraladık:

Binance Futures, Artık Ontology’yi de Destekleyecek

Dünyanın en büyük kripto para borsası olarak açık ara hizmet vermeye devam eden Binance, vadeli işlem platformu olan Binance Futures hakkında yeni bir duyuru yayınladı. Yapılan duyuruda, Binance Futures kullanıcılarının bundan böyle Ontology ile vadeli işlem yapabilecekleri açıkladı. Geçtiğimiz hafta birçok kripto parayı sisteme ekleyen Binance, son olarak Ontology’yi de sistemlerine ekleyerek, bu sayıyı 10’un üzerine çıkardı. Bu duyurunun ardından Ontology sahipleri ise fiyatının nasıl bir yön alacağı konusunda büyük bir merak duymaya başladılar.

NEO ve Ontology’den Yeni Ortaklık

Kripto para sektöründe yer alan iki büyük kripto para NEO ve Ontology, yeni bir ortaklık anlaşması imzaladı. Çin merkezli olarak hizmet veren NEO ve Ontology platformları, yeni bir protokolün geliştirmesi amacıyla ortaklığa gittiler. Her iki platformun geliştiricileri de bu ortaklığın sadece kendilerine değil, tüm Blockchain teknolojisine yararlı olacağını belirtiyorlar. Birden fazla ağ üzerinde çalışabilecek bu protokolde, her iki platformun teknolojilerinden de yararlanacağı belirtildi.

Blockchain teknolojisinin globalleşmesi için önemli bir adım olduğunu belirten NEO ve Ontology yetkilileri, Dünyanın her bölgesinden platformların kolaylıkla işbirliği yapma imkanı bulacaklarını belirttiler. Bağımsız platformların işbirliği içerisinde yer alması ile beraber Blockchain’in kullanım alanının da genişleyeceği tahmin ediliyor.

İçeriğimize Puan Vererek Bize Destek Olur musunuz?
[Toplam oy: 5 Puan: 4.8]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün