Blockchain Haberleri

Ontology ile Google Cloud Ortaklık Kurdu

Google Cloud üç Ontology projesini kabul etti ve Google Cloud ve iş ortaklarının sunduğu en son teknolojik araçlara ONT geliştirici ekibi için erişim verdi. Blockchain şirketi artık Google Cloud’un resmi ortağı oldu.

Ontology, Google Tarafından Tercih Edildi

TradingView ONT fiyat: https://www.tradingview.com/symbols/ONTUSD/

ONY geliştirici ekibi artık Google Cloud’un sağladığı son ve en güçlü araçlara ve bilişim teknolojileri devinin tüm ekosisteminin desteğine erişebilecek. Buna ek olarak, üç ONT projesi Google Cloud tarafından kabul edildi ve Google Cloud ekosistemine dahil edilecek.

Google, 3 Ontology Projesini Kabul Etti

Google Cloud’un ilgi gösterdiği ilk proje OGQ oldu. OGQ, içerik oluşturucuların kitlelerle bağlantı kurabileceği bir platformdur ve içerik oluşturucuların telif haklarını da Google Cloud altyapısının yardımıyla korunacaktır.

Google tarafından kabul edilen ikinci proje, kentsel ulaşım ve terminal uç teslimatları için büyük bir lojistik hizmetleri sağlayıcısı Ontology tabanlı Kaiyun oldu. Bu çözüm, daha etkili ve kullanımı kolay kılacak gelişmiş bir taşıma kapasite modeli oluşturmaya yardımcı olacaktır.

Google tarafından kabul edilen üçüncü proje Blockchain şirketi tarafından özel kimyasallarla çalışan Alman merkezli bir şirket olan LANXESS için oluşturulan Tehlikeli Mal Teslimi çözümü oldu.

Bu çözümler DLT, IoT ve Google Cloud’un bazı avantajlarını bir araya getiriyor. ONT ekibi, ileride bilişim teknolojileri devi Google’un bir parçası olarak geliştirmelere devam etmeyi amaçlıyor.

“Binance Card, Avrupa’da Çıkacak” adlı haberimizi okumak için: https://www.koinbox.net/binance-card-avrupada-cikacak/

Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu