Anasayfa Altcoin Önümüzdeki Hafta Satın Alınabilecek 5 Doların Altındaki 3 Kripto

Önümüzdeki Hafta Satın Alınabilecek 5 Doların Altındaki 3 Kripto

Altcoin

İşte karşınızda, önümüzdeki hafta müthiş bir satın alım fırsatı oluşacak 5 doların altındaki en iyi 3 kripto para birimi:

Önümüzdeki Hafta Satın Alınabilecek 5 Doların Altındaki 3 Kripto

Kripto para piyasası şu anda, Bitcoin'in (BTC) 44.000$ eşiğinin üzerindeki kazançlarını sürdürme arayışının öncülük ettiği bir yükselişin tadını çıkarıyor. Bu yükseliş eğilimi, rallinin etkisini diğer dijital varlıklara da yayabileceği beklentisiyle yatırımcılar arasında iyimserlik hissi uyandırmaya devam ediyor.

Bu arka planın ortasında, gelecek vadeden ancak bütçe dostu yatırım arayışı birçokları için ortak bir zorluk olmaya devam ediyor. Uygun fiyatlı fırsatlar arayanlara hitap ederek, büyüme potansiyeli sergileyen ve önümüzdeki hafta için bir yatırım beklentisi sunan 5 doların altında fiyatlandırılan aşağıdaki üç kripto para birimini tespit ettik: 

1. Lido DAO (LDO)

Ethereum (ETH) ağında önde gelen bir likit stake sağlayıcısı olan Lido DAO (LDO), kripto para piyasasındaki daha geniş çaplı ralliden faydalanarak bir yükseliş dalgası yaşadı. Lido DAO, hakim piyasa trendinden yararlanırken, zincir içi ölçümlerde kayda değer bir artış gözlemledi.

8 Aralık itibarıyla, Lido DAO'nun Kilitlenmiş Toplam Değeri (TVL) yaklaşık %7 oranında artarak önemli bir yükselişe tanık oldu. Bu büyüme, artan hisse yatırma işlemlerine ve Ethereum (ETH) ve Polygon (MATIC) gibi kripto para birimlerinin değer kazanmasına bağlanabilir.

Önümüzdeki Hafta Satın Alınabilecek 5 Doların Altındaki 3 Kripto

Protokolün TVL'si şu anda 22 milyar doların üzerine çıkmıştır ve bu genişleme kısmen Lido DAO'nun net yeni mevduatları işlemesine bağlanmaktadır. Aynı zamanda Lido DAO (LDO), varlığa yönelik kayda değer bir kurumsal ilgi akışı yaşıyor. Örneğin, Amber Group gibi kripto varlık yönetimi firmaları, yatırım yaklaşımlarının bir parçası olarak stratejik olarak daha fazla token biriktiriyor.

LookOnChain'in 20 Kasım tarihli verilerine göre, Amber Group ile ilişkili cüzdan Binance'ten yaklaşık 1,47 milyon LDO tokeni çekti. Bu son çekilme, son üç ay içinde toplamda yaklaşık 5,9 milyon LDO tokeninin çekilmesine neden oldu.

LDO'ya artan kurumsal ilgi, gelecekteki büyümeyi sağlama potansiyeli ile varlığa yatırım yapmak için umut verici bir temel oluşturmaktadır. Ayrıca, LDO'nun likit stake endüstrisindeki kilit oyunculardan biri olması da konumunu güçlendiriyor.

Basın saatine göre, LDO 2,50 dolardan işlem görüyor ve günlük yaklaşık %2,5 kazanç sağlıyor. Haftalık grafikte, LDO neredeyse %4'lük bir artış göstermiştir.

2. Immutable X (IMX)

ImmutableX (IMX), değiştirilemez tokenleri (NFT'ler) ve oyun içi işlemleri güçlendirmeye adanmış lider bir Web3 oyun platformu olarak ün kazanmıştır. Platform, Gods Unchained ve Guild of Guardians gibi ünlü oyunlar için tercih edilen blok zincirlerinden biri olarak konumunu sağlamlaştırmıştır. Çabalarını oyun ve NFT pazarına yoğunlaştıran ImmutableX, daha önce alternatif zincirlerde barındırılan projeleri başarıyla kendine çekti.

Önümüzdeki Hafta Satın Alınabilecek 5 Doların Altındaki 3 Kripto

Önde gelen finansal hizmetler firması VanEck, IMX'in piyasa değerine göre ilk 25 coin'den biri olmaya hazır olduğunu vurguladığında, proje değerini artırması muhtemel kayda değer bir destek aldı. Bu öngörü, Illuvium, Guild of Guardians ve diğer yüksek bütçeli oyunların 2024 yılında piyasaya sürülmesinin beklenmesine ve çıkarları çoğundan daha etkili bir şekilde hizalayan iyi tasarlanmış bir tokene dayanmaktadır.

Bu faktörlerin, özellikle de son birkaç hafta içinde token değerinde yaşanan yükseliş göz önünde bulundurulduğunda, IMX'in değerlemesini olumlu yönde etkilemesi beklenmektedir. Son güncelleme itibariyle IMX, son 24 saat içinde neredeyse %20 artış göstererek Mayıs 2022'den bu yana en yüksek seviye olan 1,79$ işlem fiyatına ulaştı.

3. Render (RNDR)

Merkezi olmayan bir bilgi işlem ağı olan Render Network (RNDR), 2023'te önemli kazançlar elde ederek 2022'deki uzun piyasa gerilemesi sırasında meydana gelen kayıpların çoğunu telafi etti. Tokenin olumlu gidişatı, genel piyasa ivmesinden ve bu yıl yapay zekâya (AI) olan ilginin artmasından kaynaklanıyor.

Bu yükseliş performansı, Render Network'ün olumlu 3. çeyrek raporuyla da uyumludur. Yalnızca Ekim ayında 1,12 milyondan fazla kare işlenerek, önceki üç çeyrekte işlenen toplam karelerin ve kullanılan RNDR'nin neredeyse %50'sini oluşturdu. Bu, 2022'nin aynı dönemine kıyasla %50'lik önemli bir artış anlamına geliyor ve Render Network'ün büyümesini ve kullanımını gösteriyor.

Önümüzdeki Hafta Satın Alınabilecek 5 Doların Altındaki 3 Kripto

Yılın üçüncü çeyreğinde Render Network, Las Vegas Sphere için büyük ölçekli projeksiyon haritalama renderları da dahil olmak üzere ağdaki yeni render işleri türlerine atfedilen ödemelerde %75'lik kayda değer bir artış gördü.

Şu anda 3,84 dolardan işlem gören RNDR, son 22 ayda gözlemlenen en yüksek fiyat olan 4 dolar seviyesinde dirençle karşılaşıyor. Buna rağmen, tokeninn devam eden yükselişi yakında 4$ eşiğine yaklaşabileceğini ve potansiyel yatırımcılar için uygun bir an olduğunu gösteriyor.

Şu anda 3,84 dolardan işlem gören Render (RNDR), son 22 ayda gözlemlenen en yüksek fiyat olan 4 dolar seviyesinde dirençle karşılaşıyor. Buna rağmen tokenin devam eden yükselişi, yakında 4 dolar eşiğine yaklaşabileceğini ve potansiyel yatırımcılar için uygun bir an olabileceğini gösteriyor.

Kaynak: Finbold

Önümüzdeki Hafta Satın Alınabilecek 5 Doların Altındaki 3 Kripto içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
En İyi ve Güvenilir Kripto Para Borsası Hangisi?
Rehber Hüseyin Özlan