Kripto Para Haberleri

Opera Kripto Para Cüzdanının Aylık 170 Bin Aktif Kullanıcısı Var

Opera’nın web tarayıcısının kripto para cüzdanlarının 170.000 aktif kullanıcıya ulaştı. Kullanıcılar şu anda Bitcoin, Ethereum veTron cüzdanlarını kullanabiliyor.

Opera’da En Popüler Cüzdan Ethereum Oldu

Ethereum

TradingView ETH fiyat: https://www.tradingview.com/symbols/ETHUSD/

Kripto cüzdan kullanım numaralarını ilk kez bugün açıklayan Norveçli internet tarayıcı şirketi iki yıldır süren Web 3 çalışmaları, merkezi olmayan uygulamalar (dApps) ve dağınık bilgi işlem toplulukları hakkında konuştu. Firma cüzdan kullanıcı sayıların hangi blockchain ağında daha fazla olduğunu açıklamamasına rağmen şirketin kripto para başkanı Charles Hamel Ethereum’un “en popüler” olduğunu söyledi.

Cüzdan katılım rakamları web tarayıcısının aylık toplam aktif kullanıcı tabanına (yaklaşık 360 milyon) kıyasla çok soluk olsa da benzer web cüzdan ürünlerinden çok da uzak değildir. Bir cüzdan tarayıcı uzantısı sağlayıcısı olan MetaMask, Mayıs 2019’da aylık 192.000 aktif kullanıcıya sahip olduğunu açıklamıştı.

Şirket, Dapp.com’un artık Web 3 uygulama mağazasına güç vereceğini de açıkladı. İngiltere kullanıcıları artık web tarayıcısının ABD ve Avrupa pazarlarında daha önce kullanıma açılan kripto para yükleme özelliğine de erişebilecek. Opera, Kaydi-kripto para köprü şirketi Ramp Instant’nın Birleşik Krallık servisini sağlayacağını açıkladı.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Kripto Para Haberleri

“Ethereum Balinaları 182 Milyon Dolar ile Pompanın Ön Uyarısını Yaptı” adlı haberimizi okumak için: https://www.koinbox.net/ethereum-balinalari-pompanin-on-uyarisini-yapti/

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu