Kripto Para Haberleri

Özer’in Yakalanmıyor Olmasının Altında Yatan Nedenler

Thodex kurucusu Faruk Fatih Özer, Arnavutluk’un Başkenti Tiran’da görüldükten sonra yakın takibe alındı ancak yakalandığına dair ya da yeni yerine dair herhangi bir bilgi bulunmuyor. 2 milyar dolarlık vurgun sonrası kayıplara karışan Özer hakkında çok sayıda suç duyurusu var ve ailesinden herkes tutuklanarak ifadeleri alındı.

Peki ama bu denli önemli bir isim neden hala yakalanamadı? Bu konu ile ilgili yazılmış çok fazla senaryo var ve yatırımcılar da bu senaryoları dinlemeye devam ediyorlar. En önemli maddelerden biri ise Özer’in mafyanın elinde olduğu yönünde. Bazıları ise mafyadan para karşılığı koruma talep ettiğini düşünüyor.

Binlerce yatırımcıyı mağdur eden ve büyük bir vurgun yaparak kripto para tarihine geçen Özer, hali hazırda yurt dışında ve Tiran’da olduğu ihtimalleri ise günden güne artıyor. Yatırımcılar bir sonuç beklerken ne yazık ki olumlu hiçbir haber gündeme düşmüyor ve en can sıkıcı durum da budur.

En Son Tiran’da Görüntülendi

Arnavutluk’un Başkenti Tiran’da görüntülenen ve mafya koruması altında olduğu ifade edilen Özer hakkında binlerce suç duyurusu mevcut ve bunun sayısı her geçen gün bira daha artıyor. Yasal zemin mevcut olmadığı için ne yazık ki kişisel başvurular değil, geniş çapta bir arama baz alındı ve buna göre hareket ediliyor.

Hali hazırda yakalanamıyor olmasının altında yatan bazı soru işaretleri var ve bu soru işaretleri de sık sık gündeme taşınıyor. Fatih Özer, sosyal medya hesaplarını kapatmadan önce bir açıklama yapmıştı ve bir ortaklık çalışması için yurt dışına gideceğini ifade etmişti. İlk etapta yatırımcıların büyük bir kısmı bu duyuruya inanmışken, bir süre sonra olayların farklı bir boyuta taşındığı gündeme geldi.

Dolandırıcılık faaliyetlerinin yıllar önce hesaplandığı ve tüm planların yapıldığı ortaya çıktı. Şu an en büyük vurgunu yapan kripto para dolandırıcılarından biri ve ne yazık ki yakalanabilmiş değil. Sık sık yeni gelişmeler gündeme taşınıyor ve bizler de bu gelişmeleri siz değerli yatırımcılar ile paylaşmaya ekstra özen gösteriyoruz.

İlginizi Çekebilir: Yatırım Yapmadan Önce Bilmeniz Gereken Bitcoin Dolandırıcılıkları

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: 2 Puan: 5]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu