Altcoin Haberleri

PancakeSwap (CAKE) Neden Yükseliyor?

Analistleri henüz net bir söylemde bulunmadığını belirterek başlayalım fakat bu inanılmaz yükselişin altındaki neden elbette ortaya çıkacaktır. Şu an Pancake yatırımcıları, bu yükselişin tadını çıkartmaya devam ediyorlar. 24 saatin en düşük seviyesi olan 34 Dolar’dan, 44 Dolar’a kadar ulaştı ve %29 oranında muazzam bir büyümeye imza attı. Bu yükseliş, baskı anında 40.72 Dolar seviyesinin biraz altına çekilse de hali hazırda yükseliş ivmesinin devam ettiğini de unutmamak gerekiyor.

Madeni para tercihi yapmak isteyenler için Xrp ile birlikte en kıymetli tokenlerden biri olduğunu düşünüyoruz. Beklenen yükseliş erken gerçekleşmiş gibi görünse de analistler zaten bu tokeni işaret ediyordu ve hatta 2021’in başlarında analistlerin altın listesinde de bu ismi görebiliyorduk.

Şu an kulislerde konuşulan ve pancake yükselişini tetikleyen detay ise tahmin pazarı beta’sını piyasaya sürmesi oldu. Başarılı bir şekilde gerçekleşen bu hamle sonrası devasa bir yükseliş meydana geldi. Bazı analistler ise yükselişin bu konu ile herhangi bir şekilde alakalı olmadığını düşünüyor ve ifade ediyorlar.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  XRP %20 ralli yaparken hacim rekor kırdı! Yeni ATH mi geliyor?

Pancake Doğru Yatırım Aracı mı?

PancakeSwap (CAKE)

Madeni paraların varlığını kabul etmek gerekiyor ve hatta madeni paralar ile servetine servet katan dünyanın en ünlü zenginlerini de buna örnek göstermek isteriz. İnsanlar yatırım yapmak istediklerinde öncelikli olarak Bitcoin’i tercih ediyorlar ya da Dogecoin ile muhatap olmayı tercih ediyorlar.

Madeni para listesine bakıldığında dijital varlık piyasasında çok sayıda token olduğunu sizler de kendi gözleriniz ile göreceksiniz. Pancake bunlardan biri ve Xrp de yine en etkili madeni paraların başında geliyor. Peki ama şu an için Pancek satın almak ve yatırımda bulunmak ne kadar doğru?

Yükselişi devam eden ya da sert yükseliş gerçekleştiren varlıklardan uzak durmanızı öneriyorlar. Pancek şu an en yüksek seviyelerinden birinde ve belli ki yakın zamanda bir düşüşe imza atacak. Dip seviyede iken satın almak daha doğru olacaktır ve bunu bugün en amatör yatırımcılar bile gayet iyi biliyor ve hamlelerini de bu doğrultuda yapıyorlar.

İlgili İçerik: Pancake Swap (CAKE) Yorum ve Tahminleri 2021

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu