Anasayfa Altcoin PancakeSwap Ekibi Teklifini Sundu! 450 Milyona İşaret Edildi...

PancakeSwap Ekibi Teklifini Sundu! 450 Milyona İşaret Edildi...

Altcoin

PancakeSwap (CAKE) ekibi tarafından token arzının düşürülmesine ilişkin teklif sunuldu.

PancakeSwap Ekibi Teklifini Sundu! 450 Milyona İşaret Edildi...

Merkeziyetsiz kripto para borsası (DEX) PancakeSwap'in ekibi, genel CAKE token arzını azaltma planlarını açıkladı. DEX ekibi, toplam yerel token arzını 750 milyondan 450 milyona düşürmeyi teklif ediyor.

Teklif, zaman içinde dolaşımdaki token sayısını azaltan, kalan tokenlerin değerini destekleyen ve onların değerlerinde artışa yol açabilen bir mekanizma olan PancakeSwap deflasyon modeli çerçevesinde yapıldı.

PancakeSwap ekibi, şu ifadeleri kullandı:

Token arzımızı 300.000.000 CAKE kadar azaltarak PancakeSwap'in yüksek enflasyonlu emisyon modelinden çok daha verimli bir volana başarılı bir şekilde geçtiğinin sinyalini veriyoruz.

Bununla birlikte nihai bir karar vermeden önce PancakeSwap, kullanıcıları topluluğun görüşlerini duymak için forumdaki girişimi tartışmaya davet ediyor.

CAKE Fiyatı Son 24 Saatte Yüzde 18 Arttı

PancakeSwap Ekibi Teklifini Sundu! 450 Milyona İşaret Edildi...

Söz konusu teklifin ardından borsanın yerel tokenı son 24 saat içinde yüzde 18 artarak yazım sırasında 2,60 dolara yükseldi. CoinMarketCap verilerine göre, CAKE işlem hacimleri de son 24 saat içinde yaklaşık yüzde 175 artış gösterdi.

Ayın başında geliştiricilerin, "insanları likidite sağlamaya teşvik etmek" için tokenları çok sık yakmak istememiş olmaları dikkat çekicidir.

Duyuru, CAKE toplam arzının yüzde 0,089'unu yakarak borsanın negatif net elde ettiğini belirten PancakeSwap'in Kasım ayı yakım raporunun arka planında geldi.

Proje ekibi, Kasım 2023'te toplam 351.962 CAKE tokenı yaktı ve bu tokenlar mevcut fiyatlarla yaklaşık 880.000 dolar değerinde.

PancakeSwap token yakımının nihai hedefi, üretilen CAKE miktarından daha fazla CAKE'in dolaşımdan çıkmasıdır.

PancakeSwap Ekibi Teklifini Sundu! 450 Milyona İşaret Edildi... içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
En İyi ve Güvenilir Kripto Para Borsası Hangisi?
Rehber Hüseyin Özlan
Kripto Ticaretinin Kralı: Merkezi Olmayan Borsalar (DEX) Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Avalanche ve DEX'ler: Yeni Nesil Değişim Platformları
Rehber Banu Fırıncılar
Solana Ecosystem: Çok Yönlü Blok Zinciri Çözümleri
Rehber Banu Fırıncılar
Merkeziyetsiz Ticaretin Yükselen Yıldızı: Sei Network Nedir?
Rehber Dilara Avcıoğlu