Anasayfa Altcoin PancakeSwap, Oyun Pazar Yerini Tanıttı! CAKE Fiyatı Fırladı...

PancakeSwap, Oyun Pazar Yerini Tanıttı! CAKE Fiyatı Fırladı...

Altcoin

PancakeSwap, ilk oyun pazar yerini hayata geçirdi. Bunun üzerine CAKE fiyatında artış yaşandı.

PancakeSwap, Oyun Pazar Yerini Tanıttı! CAKE Fiyatı Fırladı...

Başlangıçta BNB Chain üzerine inşa edilen ancak çok zincirli bir projeye dönüşen canlı bir Web3 ekosistemi olan PancakeSwap, hem geliştiriciler hem de oyuncular için PancakeSwap Gaming Marketplace'i tanıttı. PancakeSwap'ın ilk oyun pazar yeri olan PancakeSwap Gaming Marketplace, oyun geliştiricilerine hitap edecek ve onlara projelerini zahmetsizce inşa etmeleri ve canlı bir topluluğa maruz kalmaları için bir platform sağlayacak. 

PancakeSwap Gaming Marketplace, Web3 oyun meraklılarına diğer topluluk üyeleriyle etkileşim kurabilecekleri ve daha fazla CAKE token ve NFT biriktirme şansı elde edebilecekleri bir platform sunacak.

Sonuç olarak CAKE fiyatı son iki günde yaklaşık yüzde 32 artarak 2,68 dolar civarında işlem görmeye başladı. Öte yandan, CAKE fiyatı son dört haftada yaklaşık yüzde 132 değer kazandı. 

PancakeSwap, Oyun Pazar Yerini Tanıttı! CAKE Fiyatı Fırladı...

PancakeSwap Gaming Marketplace Nedir?

PancakeSwap Gaming Marketplace'in lansmanı, Web3 alanına daha fazla kullanıcı kazandırmaya yönelik stratejik bir hamle olarak nitelendirildi. Pazar yerinde desteklenen oyun projeleri, acemi kripto yatırımcılarını Web3 platformlarının ve dijital varlıkların blockchain teknolojisinde nasıl çalıştığı konusunda eğitmek için kullanılabilir. PancakeSwap Gaming Marketplace'in başlangıçta iki projeye sahip olduğu görülüyor. Böylece daha fazla geliştiricinin fikirlerini başlatması için alan bırakıyor.

Şirket tarafından yapılan açıklamada, şu ifadeler kullanıldı:

En yeni ve en büyüleyici girişimimiz olan PancakeSwap Gaming Marketplace'i tanıtmaktan heyecan duyuyoruz! Bu, başka bir özellikten çok daha fazlası. Topluluğumuzun coşkusu ve GameFi'nin sınırsız potansiyeli ile beslenen blockchain oyunlarının heyecan verici alanına önemli bir sıçrama.

Pancake Protectors, kısa bir süre önce Mobox ile iş birliği içinde piyasaya sürüldü. Etkileyici performansa rağmen PancakeSwap geliştiricileri, oyun platformunu sürekli olarak geliştirme sözü verdiler. Blockchain teknolojisinin oyun platformları aracılığıyla yaygın olarak benimsenmesi, büyük ölçüde eldeki oyunun akışkanlığına bağlıdır.

PancakeSwap Gaming Marketplace'teki diğer oyun projesi, Web3 ve metaverse endüstrisine yüksek kaliteli oyunlar sunmayı amaçlayan Binary X'in Pancake Mayor'ıdır.

PancakeSwap Gaming Marketplace, Web3 oyun geliştiricilerine fikirlerini 1,5 milyondan fazla kullanıcıdan oluşan bir topluluğa ölçeklendirme şansı sunuyor. PancakeSwap ekosistemi, dijital varlıkların ana akım olarak benimsenmesini sağlamanın çok önemli bir parçası olduğunu kanıtlamıştır.

PancakeSwap Gaming Marketplace'in başarılı lansmanının 1 milyar dolar değerindeki CAKE ağını önemli ölçüde güçlendirmesi bekleniyor. Bu rapor itibariyle, PancakeSwap platformunun kilitli toplam değeri yaklaşık 1,49 milyar dolardır. PancakeSwap'ın başarısı, önde gelen bir otomatik piyasa yapıcı olduğu için genel kripto likiditesinin iyileştirilmesi anlamına geliyor.

PancakeSwap, Oyun Pazar Yerini Tanıttı! CAKE Fiyatı Fırladı... içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
Binance Nedir? Binance Güvenilir mi?
Rehber Burak Atik
Ayı Piyasası (Bear Market) Nedir?
Rehber Hüseyin Özlan
Shit Coin Nedir? Dikkat Çeken Shit Coin’ler!
Rehber Banu Fırıncılar