Anasayfa Altcoin PancakeSwap, Yeni Özelliği Başlattı: Yüksek Kâr Getirecek!

PancakeSwap, Yeni Özelliği Başlattı: Yüksek Kâr Getirecek!

Altcoin

PancakeSwap'ın hayata geçirdiği "Pozisyon Yöneticisi" özelliği, kullanıcıların diğer para kazanma yollarına kıyasla daha yüksek kâr elde etmelerini sağlayacak.

PancakeSwap, Yeni Özelliği Başlattı: Yüksek Kâr Getirecek!

Merkeziyetsiz borsa PancakeSwap, "Pozisyon Yöneticisi" özelliğini tanıttı. Yeni özellik, varlıkların bir kasaya yerleştirilmesine ve otomatik olarak likidite havuzlarına gönderilmesine imkân tanıyor. Proje ekibi, yeni özelliğin merkeziyetsiz finans (defi) protokolü Bril Finance ile iş birliği yapılarak kullanıma sunulduğunu söyledi.

Bir blog açıklamasına göre; "Pozisyon Yöneticisi", sermaye kullanımını daha verimli hale getiriyor. Bu özellik, likidite sağlama sürecini otomatikleştiriyor ve kaynak tasarrufu sağlıyor. Geliştiricilere göre sistem, kullanıcıların diğer para kazanma yollarına göre daha yüksek kâr elde etmelerini sağlayacak.

PancakeSwap ekibi tarafından yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı:

Pozisyon Yöneticisi, PancakeSwap ve seçkin protokol ortakları arasında iş birliğine dayalı bir entegrasyondur ve optimum Likidite Sağlama (LP) pozisyon yönetimi için bir dizi strateji sunar. Bu, artık manuel LP yapılandırmalarına veya karmaşık hesaplamalara gerek olmadığı anlamına geliyor. Kullanıcılar, işlem çiftlerini ve tercih ettikleri protokolleri zahmetsizce seçebilir ve stratejilerini kullanıcı dostu Pozisyon Yöneticisi ara yüzümüz üzerinden yürütebilirler.

PancakeSwap, Yeni Özelliği Başlattı: Yüksek Kâr Getirecek!

Pozisyon Yöneticisi Hangi Varlıkları Destekliyor?

Bu yazının yazıldığı sırada Pozisyon Yöneticisi, dört varlığı desteklemektedir: stablecoin Tether (USDT), BEP-20 ağındaki Bitcoin (BTC), BNB ve Ethereum (ETH). Özellik piyasaya sürüldükten sonraki ilk dört hafta boyunca kullanıcılar, CAKE tokenleri cinsinden ek ödüller alacaklar.

DefiLlama'ya göre; PancakeSwap, günlük hacim bakımından ikinci en büyük tamamen merkeziyetsiz kripto para borsasıdır. Şirket, Eylül ayında Transak'ı kripto ödeme sağlayıcısı olarak entegre etmişti.

PancakeSwap, Yeni Özelliği Başlattı: Yüksek Kâr Getirecek! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar