Analizler

Parabolik Yükselişten Sonra Chiliz Fiyat Tahmini: 11 Haziran

Chiliz fiyatı, kripto para birimi sektörünün geri kalanından adeta ayrıldı. CHZ, bu haftaki en düşük seviyesinin yaklaşık %60 üzerinde olan 0.3285 dolardan işlem görüyor. Bu sıçrama ile CHZ’nin toplam piyasa değeri 1,58 milyar doların üzerine çıktı ve böylece Chiliz dünyanın en büyük 59. kripto para birimi oldu. Chiliz şu anda Telcoin ve Elrond arasında sıkışmış durumda.

Chiliz nedir?

Chiliz (CHZ), oyun ve eğlence endüstrisindeki sanal bir finansal varlıktır. Proje, ekibin bir grup yatırımcıdan 66 milyon dolar topladığı 2018 yılında başladı.

Chiliz’in arkasındaki şirket, sporseverlerin tokenize olarak oy hakkı satın alabilecekleri bir yer olan Socios.com’un da sahibidir. Şirket bugüne kadar AC Milan, AS Roma, Barcelona ve Juventus gibi dünyanın en büyük takımlarının çoğuyla ortaklık kurdu. Türkiye’de ise Galatasaray ve Trabzon Spor için token çıkardı. Futbol diğer sporları severler, CHZ’yi Socios platformunda yerel token olarak kullanıyor. Peki, Chiliz fiyatı için sırada ne var?

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Manchester City-Socio Ortaklılığı Duyuruldu

Chiliz Fiyat Tahmini: 11 Haziran 2021

Parabolik Yükselişten Sonra Chiliz Fiyat Tahmini: 11 Haziran –
Parabolik Yükselişten Sonra Chiliz Fiyat Tahmini: 11 Haziran 2

Dört saatlik grafikte CHZ fiyatının son zamanlarda geri döndüğünü görüyoruz. Fiyat, %23.6 Fibonacci düzeltme seviyesinin üzerine yani 0.2723 doların üzerine kırdı. Ayrıca 25 günlük ve 50 günlük üstel hareketli ortalamaları (EMA) geçmeyi başarırken, Göreceli Güç Endeksi (RSI) 70’e gelerek aşırı alım seviyesine yaklaştı.

Bu nedenle, bu aşamada Chiliz boğaları için bir sonraki kilit direnç 27 Mayıs’taki en yüksek seviye olan 0,3363 dolarda ve %38.2 Fibonacci geri çekilme seviyesindedir. Büyük ihtimalle Chiliz rallisi devam edecektir.

Yine de daha önce Polygon ve Shiba Inu gibi altcoinlerde gördüğümüz gibi, parabolik rallilerden genellikle alıcılar kaçar ve böylece düşüşler gelir. Bu nedenle, yükseliş eğilimi devam edecek olsa da CHZ fiyatının keskin bir düşüş görme olasılığı da vardır.

İlgili İçerik: Chiliz Coin (CHZ) Nedir? Nasıl Alınır?

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: 1 Puan: 5]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu