Kripto Para Borsaları

Paribu İletişim

Paribu İletişim Numarası

Paribu, kripto para işlem hizmetlerini güvenli, basit ve hızlı bir şekilde sunduğunu ifade ediyor. Kripto para borsası tarafından müşterilerine 7/24 aralıksız bir şekilde destek hizmeti sunuluyor. Hafta sonu da dâhil olmak üzere bu hizmetten faydalanabiliyorsunuz.

Paribu iletişim numarası şu şekilde: “0850 303 60 00” Bu numara aracılığıyla Paribu ile ilgili yaşadığınız sorunları, istek ve taleplerinizi iletebilirsiniz.

Paribu Destek Birimi’ne Nasıl Ulaşılır?

Paribu Destek Birimi’ne ulaşmak için internet sitesinin en alt kısmında bulunan “Destek İste” seçeneğine tıklayabilirsiniz. Burada aramak istediğiniz konu başlığını yazabileceğiniz bir arama çubuğu göreceksiniz. Öte yandan, Paribu Rehberi, Hesap Erişimi ve Güvenlik, Üye Bilgileri Güncelleme, Türk Lirası Yatırma ve Çekme, Kripto Para Yatırma ve Çekme, Fenerbahçe Token İşlemleri, Alış Satış İşlemleri, Kurumsal Üyelik, Öneri ve Geri Bildirimler, Resmî Kurum Talepleri, İş Ortaklığı Talepleri ve Paribu Kariyer gibi kartlarla karşılaşacaksınız.

Paribu İletişim

Paribu uygulamasında yer alan “Destek” bölümünden de istek ve taleplerinizi iletebilirsiniz. Sosyal medya platformu Twitter’da “Paribu Destek” hesabı yer alıyor. Bu hesaba direkt mesaj göndererek destek isteyebilirsiniz.

Paribu Mail Adresi

Paribu mail adresi destek@paribu.com olarak ifade ediliyor. Söz konusu mail adresi aracılığıyla 7/24 destek talep edebiliyorsunuz.

İlginizi Çekebilir: Paribu Kimin?

Paribu Şikâyet Hattı

Paribu Şikâyet Hattı “0850 303 60 00” olarak belirtiliyor. Bu numara aracılığıyla Paribu Destek Birimi’ne ulaşıp şikâyetlerinizi bizzat iletebiliyorsunuz. Kripto para borsaları ile ilgili sık sık sistemsel problemler ortaya çıkabiliyor. Haliyle kullanıcılar tarafından şikâyet hatlarına erişim sağlanabilmesi büyük bir önem arz ediyor.

Paribu Müşteri Hizmetleri Mesai Saatleri

Paribu borsasında alım-satım işlemleri, herhangi bir zaman kısıtlaması olmaksızın gerçekleştirilebiliyor. Paribu’nun çalıştığı bankalar (Ziraat Bankası, Vakıfbank, Akbank, Fibabanka) ve Papara vasıtasıyla transfer işlemleri 7/24 gerçekleştirilebiliyor. Bu da kullanıcılar tarafından Paribu müşteri hizmetlerine her zaman rahatlıkla erişim sağlanabilmesini gerekli kılıyor. Yani Paribu müşteri hizmetlerine 7/24 ulaşabiliyorsunuz.

Paribu İletişim

Paribu Sosyal Medya İletişim Adresleri

Paribu ekibi tarafından sosyal medya platformlarının da çok aktif bir şekilde kullanıldığını görüyoruz. Şimdi Paribu borsasına ait sosyal medya hesaplarının adreslerini sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir: Paribu Nedir?

Paribu Hacklendi Mi?

Paribu hacklendi mi? sorusuyla ara sıra karşılaşabiliyoruz. Birkaç ay önce Paribu borsasının hacklendiğine dair bazı iddialar ortaya atıldı. Paribu kullanıcılarından bazıları, tüm kripto varlıklarının Bitcoin’e dönüştürülerek farklı bir hesaba transfer edildiğini ileri sürdü. Yetkililerle iletişime geçtiklerini ancak herhangi bir sonuç alamadıklarını bildiren kullanıcılar, bu duruma sert bir şekilde tepki gösterdi.

Bunun üzerine Paribu borsası tarafından resmî bir açıklama yapıldı. Söz konusu açıklamada, Paribu internet sitesinde ve mobil uygulamasında kısa süreli olmak üzere bir kesinti gerçekleştiği ifade edildi. Teknik ekip tarafından yapılan müdahale ile sorunun hızlıca çözüme kavuşturulduğu belirtilen açıklamada, sosyal medya platformlarında yapılan “gerçek dışı” paylaşımların dikkate alınmaması istendi.

Paribu İletişim

Paribu Küsurat Kurtarma

Paribu küsurat kurtarma son dönemde en fazla aranan başlıklardan biri oldu. Paribu kullanıcıları, alım-satımlar neticesinde borsa tarafından fazlasıyla komisyon alındığına dikkat çekiyor. Söz konusu kullanıcılar, içeride kalan küsuratlarını almayı talep ediyor. Paribu Destek Birimi’ne ulaşan kullanıcılar, aldıkları yanıtlar nedeniyle hayal kırıklığına uğruyor.

İlginizi Çekebilir: Paribu Giriş

Paribu Destek Birimi, artık miktarların ortaya çıkabildiğini, bunun tamamen “işlemlerin matematiksel sonucu” olarak görülmesi gerektiğini belirtiyor. Söz konusu miktarların değerlendirilebilmesi için çalışma yürütüldüğünü ve bu çalışmanın ilerleyen süreçte hayata geçirilmesinin planlandığını aktaran Paribu Destek Birimi, küsuratlı bakiyelerin şimdilik market alt limitlerine tamamlanabileceğini dile getiriyor.

İçeriğimize Puan Vererek Bize Destek Olur musunuz?
[Toplam oy: 50 Puan: 5]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Add your own review

Rating

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün