Altcoin Haberleri

Paribu’dan Önemli Hamle: Bu Altcoin Listelenmeye Başladı!

Türkiye’nin önde gelen dijital varlık işlem platformlarından bir tanesi olan Paribu, gün içinde önemli bir açıklama yaptı ve Solana’yı listelemeye başlıyacaklarını duyurdu. Son haftaların adeta yıldızı olan Solana (SOL), adından sıkça söz ettirmeyi başardı ve dikkatleri üstüne çekti.

13 Eylül 2021 yani bugün, attığı bir tweet ile Solana‘yı saat 16.00’da listelemeye başlıyacağını duyuran Paribu, yaptığı bu hamle ile birlikte yatırımcılarından büyük takdir topladı.

İlginizi Çekebilir: Solana (SOL) Nasıl Alınır? 5 Adımda Satın Alma Rehberi

Solana (SOL) Hakkında Son Gelişmeler!

sol

Son dönemde adından sıkça söz ettirmeyi başaran Solana (SOL) için aslında bu bir sürpriz değil. Öyle ki Cardano kurucusu olan Charles Hoskinson’da dahil olmak üzere pek çok insanın ilgisini çekmeyi başaran Solana, başarı merdivenlerini hızlı bir şekilde tırmanmaya başladı.

İlginizi Çekebilir: Solana (SOL) Yükselir mi? SOL Coin Geleceği 2021

2017 yılında ortaya çıkan ancak ilk kez 2020’de işleme koyulan SOL, birçok merkeziyetsiz platformu üzerinde barındırıyor ve bir Blockchain ağı olarak karşımıza çıkıyor. Ayrıca DeFi ürünleri için fazlasıyla çözüm önerisi sunuyor olması, onu diğer dijital varlıklardan ayıran önemli bir özelliği dersek yanlış söylemiş olmayız.

Geçtiğimiz bir ay boyunca, neredeyse fiyatını 5 katına çıkartan Solana, ATH (en yüksek değer) seviyesini 212.64 dolara kadar yükseltmişti. Aşağı yönde kırılan kripto para piyasasında düşüş yaşayan dijital varlıklardan bir tanesi olmasına rağmen SOL, şu anda 160 dolardan borsada işlem görüyor. Ayrıca bir aylık süreçte Solana (SOL), DOGE’yi arkasında bırakmış ve piyasanın en büyük 7. kripto parası olmayı başarmıştı.

İlginizi Çekebilir: Solana (SOL) Hangi Ülkenin? Sahibi Kim?

İçeriğimize Puan Vererek Bize Destek Olur musunuz?
[Toplam oy: 0 Puan: 0]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Add your own review

Rating

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün