Pat Thelen yönetim kurulu üyesi olarak FPC’ye seçildi

1 Dakikada Okunabilir


Ripple’nin Stratejik Hesaplar Başkan Yardımcısı Pat Thelen, yakın zamanda ABD Faster Payment Council – ABD Hızlı Ödemeler Konseyi (FPC) direktörlerinden biri olarak atanması ile adı tekrar duyuldu. Aynı zamanda konseyin ilk seçilen yönetim kurulları üyelerinin arasında olması da dikkatlerden kaçmamıştı.

Thelen de dahil olmak üzere birçok yeni ismin konseye atanması olumlu olarak karşılanmış, bu tür konularda daha fazla aktif olunması istenmişti.

Yeni kurul, kuruluşun ayrılmaz bir parçası olan sektörün kapsayıcılığını temsil etmektedir.

FPC, daha hızlı ödeme yöntemleri için yeni seçenekler sunulmasının önünü açıyor. Bu nedenle, Thelen ve konseyin diğer üyelerinin konseyi asıl önemli olan hedeflerini yerine getirme konusunda daha fazla inisiyatif kararlar verebilecek oldukları belirtiliyor.

Ripple, benzer bir amaca yakın nedenden dolayı üretildi ve kripto para olarak piyasaya sürüldüğünden bu yana sürekli olarak gücünü korudu; XRP, Bitcoin veya diğer kripto para birimleri artık günümüzde bir ödeme aracı olarak aktif olarak kullanılmaktadır.

Şimdi FPC’nin bir parçası olarak Ripple ile, aynı zamanda diğer kripto para birimlerine dair de beklentileri yükseltmiştir. FPC, Amerikalıların güvenli, hızlı ve uygun maliyetli bir şekilde işlem yapabilmeleri için bir platform sağlamayı amaçlayan yeni oluşturulmuş bir organizyon olarak bilinse de dünya çapında diğer ülkeler tarafından da takip ediliyor.

Ripple’nin Stratejik Hesaplar Başkan Yardımcısı Pat Thelen, alacağı yeni kararlar ile konseyin karar mekanizmasını çok hızlandırabilir.


İçeriğe Nasıl Tepki Verdiniz?

Kızgın Kızgın
403
Kızgın
Şaşkın Şaşkın
403
Şaşkın
Lol Lol
121
Lol
Harika Harika
403
Harika
Korkunç Korkunç
363
Korkunç
Uğur Acar
28 yaşındayım, 6 senedir gazetecilik yapıyorum ve kripto para yatırımcısı olmamdan ötürü Bitcoin haberleri konusunda yazılarımı okuyucular ile buluşturuyorum. İngilizce biliyorum ve sürekli fotoğraf çekmek hobilerimden sadece bazıları.
error: Kopyalama Engellendi!