Anasayfa Analiz Patron Çıldırdı: Bu Altcoin Yeterli Destekle 100 Doları Aşabilir!

Patron Çıldırdı: Bu Altcoin Yeterli Destekle 100 Doları Aşabilir!

Analiz

Kripto piyasa analiz kanalı Classy Crypto, Terra Classic (LUNC) yatırımcılarını sevindirecek bir analizde bulundu! İşte detaylar...

Patron Çıldırdı: Bu Altcoin Yeterli Destekle 100 Doları Aşabilir!

Kripto piyasa analiz kanalı Classy Crypto, proje yeterli topluluk desteği alabilirse, Terra Classic (LUNC) fiyatının bir sonraki boğa koşusunda 100 doların üzerine çıkabileceğini tahmin etti. Bu tahmin, popüler merkezi borsa Bitfinex'in, kripto para yeterli ilgi görürse Terra Classic (LUNC) varlığını yeniden listelemeyi değerlendireceğini açıklamasından sonra geldi.

Analiste göre, bu potansiyel listeleme Terra Classic (LUNC) ekosistemi ve topluluğu için anıtsal olacaktır. Ek olarak, Terra Classic (LUNC) varlığının Bitfinex'te yeniden listelenmesi, altcoinin tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 119,18$'a geri dönmesi için bir katalizör olabilir.

Bununla birlikte uzman, oylama gücünü ellerinden alan ve LUNC'nin iyileşme şansını engelleyen bazı kötü niyetli aktörlerin hala olduğunu not etti. Ancak yine de, Classy Crypto analisti, kriptonun bir sonraki boğa piyasa beklentileri konusunda iyimser olmaya devam ediyor diyebiliriz.

Terra Classic (LUNC) Fiyat Analizi

CoinMarketCap'e göre, basın zamanında Terra Classic (LUNC), son 24 saatte %2,43 kazandıktan sonra 0,00008254 dolardan işlem görüyordu. Dolar karşısında güçlenmesinin yanı sıra Terra Classic (LUNC), piyasa liderleri olan Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) ikilisini geride bırakmayı başardı.

Patron Çıldırdı: Bu Altcoin Yeterli Destekle 100 Doları Aşabilir!

Altcoin, Bitcoin (BTC) karşısında %1,97 ve Ethereum (ETH) karşısında %2,21 arttı. Sonuç olarak, 1 Terra Classic (LUNC), yazının yazıldığı tarihte yaklaşık olarak 0.000000002735 BTC ve 0.00000004437 ETH değerindeydi diyebiliriz. Ayrıca, kripto para birimi, günlük en yüksek seviyesi olan 0,00008341$'a, 24 saatin en düşük seviyesi olan 0,00007998$'dan daha yakın işlem görüyordu.

LUNC'nin günlük grafiğinde bir yükseliş inen kama grafiği paterni mevcuttu. Bu grafik paterni doğrulanırsa, kripto fiyatı önümüzdeki 24-48 saat içinde bir sonraki kilit direnç seviyesi olan 0,00008913$'a yükselebilir.

Bu ana fiyat noktasının üzerinde bir kırılma, Terra Classic (LUNC) önümüzdeki hafta 0,00009610$'a tırmanmaya devam etmesine neden olabilir.Öte yandan, Terra Classic (LUNC) önümüzdeki 48 saat içinde 9 günlük EMA çizgisinin üzerindeki günlük mumu 0,00008452$ civarında kapatamazsa, o zaman kritik destek seviyesini 0,00007913$ olarak yeniden test edecektir.

Yüksek volatiliteli mevcut süreç göz önüne alındığında, yatırımcıların dikkatli bir şekilde hareket etmesinde fayda var.

Patron Çıldırdı: Bu Altcoin Yeterli Destekle 100 Doları Aşabilir! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
Ethereum Madenciliği Nedir? ETH Mining Nasıl Yapılır?
Rehber Burak Atik