Paul: ABD kripto paraları düzenlemez

1 Dakikada Okunabilir


Eski Kongre Üyesi ve cumhurbaşkanlığı adayı Ron Paul, Cumhuriyetçi Brad Sherman’ın kötü ve gereksiz çağrılarını sürdürmeye devam ettiğini ve bu çağrıların derhal sona ermesi gerektiği uyarısında bulundu. 

“Onun gibi insanlar iktidar tarafından yönlendiriliyor… Sanırım anarşi dünyanın Brad Shermans’ından geliyor, çünkü dünyayı yıkıyorlar ve [Venezuela] gibi yerlerde [çok fazla hükümet] yüzünden anarşiniz var.”

Paul, kripto para birimlerinin düzenlenmesi gerektiğini ancak bundan emin olamadığını açıkladı. ABD yönetiminin böyle bir şey yapacak olduğunu düşünmediğini açıklayan Paul, ABD hükümetini eleştirdi. ABD’nin yeni düzenlemeler yapmaması bir süredir kripto para camiasının en fazla tartışma yaratan konuları arasında bulunuyor.

“Çok akıllıca, dün ya da bugün ne yaptıklarını bilmiyorum, ama izlediklerini biliyorum. İster altın isterse yerfıstığı veya gümüş olsun, her neyse, onlar sadece kripto para birimleri için kazandırmayacak olan bir şeye imzalarını asla atmayacaklardır!”

Paul ayrıca Sherman’ı “Washington’daki başka bir haydut” olarak nitelendirdi. Amerikan yönetimine karşı içeriden sesler yükselten birçok eski siyasetçi olsa da Amerikan yönetimi kripto para birimlerini düzenlemek zorunda değil. Amerikan yönetiminin başkalarının veya diğer ülkelerin kazanç elde etmesi için kripto para düzenlemeleri yapması da kabul edilemeyecek bir karar olabilirdi.


İçeriğe Nasıl Tepki Verdiniz?

Kızgın Kızgın
363
Kızgın
Şaşkın Şaşkın
363
Şaşkın
Lol Lol
80
Lol
Harika Harika
363
Harika
Korkunç Korkunç
322
Korkunç
Uğur Acar
28 yaşındayım, 6 senedir gazetecilik yapıyorum ve kripto para yatırımcısı olmamdan ötürü Bitcoin haberleri konusunda yazılarımı okuyucular ile buluşturuyorum. İngilizce biliyorum ve sürekli fotoğraf çekmek hobilerimden sadece bazıları.
error: Kopyalama Engellendi!