Coin Fiyatı

Paxos Standard (PAX) Fiyatı ve Grafiği – 1 PAX Kaç TL Kaç Dolar?

Paxos Standard (PAX) Nedir?

Paxos Standard (PAX) bir sabit koinidir. Paxos Standard (PAX) 1’e 1 oranında ABD dolarına sabitlenmiştir. Paxos Standard (PAX), minimum fiyat riski ile blok zincir varlıklarıyla işlem yapma avantajını sunar. Paxos Standard (PAX) tokenleri Ethereum blok zincirinde ERC-20 tokenleri olarak ihraç edilir ve Paxos’a ait ABD banka hesaplarında tutulan ABD doları aracılığıyla teminatlandırılır.

Paxos Standardı (PAX), Ethereum blok zinciri üzerinden Ether veya diğer herhangi bir ERC-20 tokeni ile aynı şekilde işlem görebilir. Bir kullanıcı Paxos Standard (PAX) kullanmak isterse, tokenlerini Paxos tarafından kontrol edilen bir adrese göndererek imha ederek Paxos Standard (PAX) elde edebilir. Paxos Standard (PAX) halka açık bir blok zincirindedir, böylece tüccarlar ve borsalar tarafından bir sabit koin olarak kullanılabilir.

Bir güvenlik tehdidi olduğunda Paxos şirketi, Paxos Standard (PAX) tokenlerinin transferlerini ve onaylarını durdurabilir. Bu durdurma yeteneği, OpenZeppelin sistemi sayesinde tek bir sahiplik rolü tarafından kontrol edilir. OpenZeppelin sözleşmeleri, Ethereum ve diğer blok zincirler için test edilmiş akıllı sözleşme defterlerini kullanarak riski en aza indirir.

Düzenlenmiş bir tröste sahip olması nedeniyle, Paxos Standard (PAX) yasal olarak varlıkları ve paraları transfer edebilir. Bu izni blok zincir teknolojisi ile birleştirerek Paxos Standard (PAX) hızlı, güvenli ve risksiz işlemler sunar.

Paxos Standard (PAX)

Paxos Standard (PAX) Hangi Borsalarda Bulunur?

Paxos Standard (PAX) şu anda Binance, Huobi Global, OKEx, BitZ ve Gate.io’da bulunuyor. Bu borsalara ek olarak bir sabit koin olduğundan dolayı Paxos Standard (PAX) 100’den fazla borsada işlem görmektedir. Paxos Standard (PAX) genellikle borsalardan başka bir kripto paraya geçiş yapmak için kullanılır. Bu durumun tam tersi de geçerlidir.

Son Dakika Paxos Standard (PAX) Fiyatı 2021

Son dakika Paxos Standard (PAX) fiyatı: dolardan işlem görüyor. Paxos Standard (PAX) fiyatı 1’e 1 oranında ABD doların sabittir. Yine de arada sırada fiyat 0.99 dolara düşebilir ya da 1.01 dolara çıkabilir.

Paxos Standard (PAX) Piyasa Değeri

Paxos Standard (PAX) piyasa değeri: dolardadır. Paxos Standard (PAX) bu toplam piyasa değeri ile en büyük 77. kripto para birimidir. Paxos Standard (PAX) sınırsız koin arzına sahiptir ve şu anda dolaşımda 778.295.415 Paxos Standard (PAX) vardır.

Paxos Standard (PAX) Hacmi

Paxos Standard (PAX) hacmi: dolardır. Böylece Paxos Standard (PAX) aslında diğer kripto para birimlerine giriş ve çıkışların yukarıdaki hacim miktarı kadarını yönetir. Kripto para piyasalarında fiyat değişiklikleri artığında Paxos Standard (PAX) hacmi de büyük bir dalgalanma görür.

Paxos Standard (PAX) Grafiği

Paxos Standard (PAX) grafiği aşağıdaki gibidir. Bu grafik PAX/TRY grafiği olduğundan dolayı ABD doları/Türk lirası fiyatını buradan öğrenebilirsiniz. Paxos Standard (PAX) ne kadar ABD doların sabit olsa da Türk lirası karşısında ABD doları çok oynak olduğundan dolayı PAX/TRY fiyatı da aynı oranda değişken olacaktır.

Paxos Standard (PAX) Alınır mı?

Paxos Standard (PAX) kripto para birimlerine yatırım yapmak için alınabilir. Bir kripto para almadan önce Paxos Standard (PAX) alabilirsiniz. Bir kripto para birimi yatırımından/ticaretinden çıkmak için kullanılabilir. Yani Paxos Standard (PAX) bir kripto parayı satarak elde edilebilir. Ayrıca Paxos Standard (PAX) bir sabit koin olduğundan dolayı yatırımınızı dolarda saklamak istiyorsanız tercih edilebilir.

İlginizi Çekebilir: Bitcoin (BTC) Nasıl Alınır? 5 Adımda Satın Alma Rehberi

Paxos Standard (PAX) Madenciliği

Paxos Standard (PAX), herhangi bir kullanıcının Paxos Standard tokenleri için ABD doları takas etmesine izin veren bir sabit koindir. Bu yüzden Paxos Standard (PAX) madenciliği yapılamaz. Paxos Standard (PAX) projesinin temel amacı, blok zincir teknolojisi ile ABD dolarını istikrara kavuşturmaktır.

Paxos Standard (PAX) şirketinin, ABD New York Eyaleti Finansal Hizmetler Departmanından, kripto varlık dünyasında düzenlenmiş hizmetler sunma izni vardır. Tokenin kendisi, Paxos şirketi tarafından ABD mevduat kurumlarında tutulan hesaplarda ABD doları ile desteklenmektedir.

Paxos Standard (PAX), sorunsuz bir küresel ağ oluşturarak daha büyük finansal ekosistemi geliştirmek için yapılmıştır. Burada tüm dijital varlıklar, yüksek düzeyde esneklik ve erişilebilirlik ile hızlı bir şekilde takip edilebilir. Paxos Standard (PAX) projesinin hedefi dijital varlıkların, emtiaların ve menkul kıymetlerin her yerde ve her zaman transfer edilebileceği bir gelecek yaratmaktır.

Paxos Standard (PAX) Yorumları

Tıpkı Tether gibi, Paxos Standard (PAX) da tamamen dolar destekli bir dijital para birimidir. Paxos ise New York Eyaleti Finansal Hizmetler Departmanı tarafından düzenlenir ve yetkilendirilir. Paxos’un sistemi, tasfiye tehlikelerini azaltmak için düzenlenmiş tröst statüsüne sahip dağıtılmış defter teknolojilerini birleştirir.

Paxos Standard (PAX), sloganını internet hızını işleme fırsatı olarak belirlemiştir. Paxos, ABD dolarını dijitalleştirme hedefiyle zaman ve mekân fark etmeksizin para transferi yapmak için geliştirildi. PAX, blok zincir teknolojisi ile birlikte ABD dolarının istikrarlı olması özelliği ile önemli olan bir sabit koindir.

Paxos Standard (PAX), Ethereum ağında oluşturulan bir sabit koinidir ve başlangıcından bu yana Binance’de listelenmiştir. Özellikleri arasında şunlar var: New York Eyaleti Finansal Hizmetler Departmanı tarafından düzenleniyor, nakit mevduat ABD bankaları tarafından garanti ediliyor, banka hesapları denetleniyor, bir uyumluluk katmanı olarak güvenliği artıran işlem gözetimi ve izleme ortaklarına sahip, günlük alım satım pencereleri sayesinde fonların serbest ve sık dolaşımına izin verir ve komisyon almaz.

Paxos Standard (PAX) Geleceği 2021

Paxos Standard (PAX) geleceği açık bir kripto paradır. Sabit bir koin olduğundan dolayı Paxos Standard (PAX) tüccarlar arasında ilerleyen yıllarda daha fazla kullanılacaktır. Paxos Standard (PAX)’ın kullanım alanları kripto paralar var olduğu sürece sınırsız olacaktır. Bu yüzden ilerleyen zamanlarda Paxos Standard (PAX) tokeninin sektörde olacağını söylemek mantıklı olacaktır.

Paxos Standard (PAX) Güvenilir midir?

Paxos Standard (PAX) bir sabit koin olduğundan dolayı güvenlidir. Zaten projenin amacı tüccarların bir bakıma yasal bir şekilde kripto para alamsına izin vermektir. Yine de Paxos Standard (PAX) şu anda en çok tercih edilen sabit koin değildir, en çok tercih edilen sabit koin Tether (USDT)’dir.

Paxos Standard (PAX) tokeninin asıl güvenliği Paxos şirketinin elinde yatmaktadır. Paxos şirketi PAX tokenlerinin bir bankada bulunan gerçek 1 dolar ile desteklendiğini iddia ediyor. Böylece Paxos Standard (PAX) güvenilir bir kripto para birimidir.

Paxos Standard (PAX) Nereden Satın Alabiliriz?

Paxos Standard (PAX) 100’den fazla kripto para borsasından alınabilir. Bu borsalardan en iyileri: Binance, Bitfinex, Uniswap V2, Huobi Global, Bitstamp ve KuCoin’dir. En yüksek Paxos Standard (PAX) ticaret hacmi ve likiditeye sahip borsa şu anda Binance’dır.

paxos

1 Paxos Standard (PAX) Kaç TL?

1 Paxos Standard (PAX) TL fiyatı Türk lirasıdır. Paxos Standard (PAX) dolara sabit bir kripto paradır. Bu özelliği sayesinde PAX tokenleri dolar yatırımı yapmak için kullanılabilir. Ayrıca dolar fiyatını öğrenmek için Paxos Standard (PAX) fiyatını kontrol edebilirsiniz.

1 Paxos Standard (PAX) Kaç Dolar?

Paxos Standard (PAX) kaç dolar diyorsanız bu soruya sürekli olarak verilecek cevap 1 dolar olacaktır. Yine de arada sırada PAX fiyatı 1 doların altına düşebilir ya da üstüne çıkabilir. 1 Paxos Standard (PAX) fiyatı şu anda dolardır.

Paxos Standard (PAX) Yükselir mi?

Paxos Standard (PAX) ABD dolarına sabit bir koinidir. Bu yüzden Paxos Standard (PAX) fiyatı dolar karşısında yükselemez. Yine de Paxos Standard (PAX) fiyatı Türk lirası karşısında yükselebilir ya da düşebilir.

Paxos Standard (PAX) Ne Zaman Çıktı?

Paxos Standard (PAX) Eylül 2018’de çıkmıştır. Paxos Standard (PAX) ABD dolarına sabit teminatlı bir sabit koindir. Paxos Standard (PAX), ABD dolarının istikrarını blok zincir teknolojisinin verimliliğiyle birleştirir. Dijital bir dolar olarak hem kendisinin ve hem de diğer kripto paraların günün herhangi bir saatinde dünyanın herhangi bir yerine anında taşınmasına izin verir.

Paxos Standard (PAX) Kurucusu Kim?

Paxos Standard (PAX), Paxos Trust Company tarafından çıkarılmıştır. Paxos Standard (PAX) kurucuları Charles Cascarilla ve Rich Teo’dur. Charles Cascarilla, Paxos’un CEO’su ve kurucu ortağıdır. Rich Teo, Paxos Standard (PAX)’un ikinci kurucu ortağıdır. Charles Cascarilla daha önce Cedar Hill Capital Partners’da müdür/kıdemli analist ve Citi bank’da finansal analist olarak çalıştı. Aynı zamanda Dijital Varlık Piyasaları Derneği’nin (ADAM) kurucusu ve yönetim kurulu üyesidir. Son olarak Liberty City Ventures’ın ortağıdır.

Rich Teo Cedar Hill Capital Partners’ın kurucu ortağı ve şu anki ortağıdır. Geçmiş deneyimleri arasında Claiborne Capital Management’da portföy yöneticisi, Goldman Sachs’ta finansal analist ve Bank of America’da analistlik bulunmaktadır.

İçeriğimize Puan Vererek Bize Destek Olur musunuz?
[Toplam oy: 7 Puan: 4.9]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Sadece bitcoin üzerine yoğunlaşmamak lazım bunun alt sekmanlarındada güzel kar bırakıcak işlemler olabilir böyle detaylı araştırmalar yaptığınız için teşekkür ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün