Kripto Para Haberleri

PayPal temsilcileri: Libra’nın geleceğinden endişeliyiz

ABONE OL:

PayPal temsilcileri düşüncelerini AFP’ye açıkladı. Kripto para birimi projesi olarak yola çıkan Libra hakkında beklentilerin olduğu kadar endişelerin olduğunu açıklayan temsilciler, kripto para projesinin çok fazla önünde engel olduğunu ve bu engelleri kaldırmak için yapılması gereken farklı çalışmalar ve düzenleyicilere düşen bazı yeni görevler olduğunu açıkladı. Libra hakkında Facebook yöneticilerinin başarılı olması için çok fazla çalışması gerektiğini belirten temsilciler, PayPal’ın bu durumu yakından izlediğini ve PayPal olarak tüm dünyada hızlı, güvenli ve kolay ödeme platformlarını desteklediklerini açıkladı.

Libra hakkında herhangi bir olumsuz açıklama yapmayan PayPal temsilcileri, kripto para birimi projesi Libra’nın önündeki engeller hakkında ise herhangi bir açıklama yapmadı.

Son değil!

Bu açıklamalar son olmayacak. Libra ile ilgili her geçen gün yeni iddialar ortaya atıldı ve bu iddiaların dozları her geçen gün daha fazla artmaya başladı. Bazıları Libra için olumsuz ifadeler kullanırken, bazıları da Libra için olumlu açıklamalar yaptı. Libra’nın bir takım yeni eleştirmenlerin oklarının hedefine gelmiş olması ve tepki çekiyor olması, ABD ve Avrupa ülkelerinde darbe üzerine darbe alması nedeniyle bir takım sorunlar var ve bu sorunlar kısa süre içerisinde çözülebilecek sorunlar gibi görünmüyor.

Content Protection by DMCA.com
Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Kripto para meraklılarına müjde! Visa Ceo'su müjdeyi verdi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu