Kripto Para Haberleri

Dev Gelişme! PayPal ve bitFlyer ortaklık kurdu!

ABONE OL:

Japonya’nın en büyük kripto para borsalarından biri olan bitFlyer’ın Avrupa ayağı ve ödemeler devi PayPal yeni bir ortaklığı imza attı.

Borsanın bu haberi duyurduğu resmî açıklamasına göre Avrupalı kullanıcılar kaydi para/kripto para işlemleri çok daha kolay yapacak. Borsanın daha önceki kart transferleri 3 gün sürüyordu ama şimdi PayPal ortaklığı sayesinde saniyeler içinde kripto para alınabilecek. bitFlyer Avrupa kullanıcıları artık Euro’larını direk cüzdanlarına aktarabilecek ve anında kripto para ticaretine başlayabilecek. Ayrıca borsa bu yeni yöntemden herhangi bir ücret almayacak.

PayPal’ın kripto para geçmişi

http://www.coinmarketcap.com

Ödemeler devinin şu anda dünya genelinde 340 milyon kullanıcısı var ve bunlar %35’i Avrupa’da bulunuyor. Bu haber ile bitFlyer Avrupa’nın ilerleyen günlerde kullanıcı artışı yaşaması kaçınılmazdır. Şu anda PayPal kripto para ve blok zincir kullanımı araştırıyor.

Temmuz ayında da bildirdiğimiz gibi ödemeler devi kripto para ve blok zincir mühendisleri arıyor. Ayrıca şirketin hala kripto para kullanımını küresel olarak açma planlarının dedikoduları dolaşıyor. Buna ek olarak şirket geçtiğimiz aylarda Avrupa Komisyonuna blok zincir ve kripto paraları araştırdığını söylemiştir. Ayrıca şirket bu açıklamasında “tek taraflı ve sadece maddi” kararlar verdiğini belirtti.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Kripto para borsaları denetlenebilir!

“PayPal’ın Kripto Para Sektörüne Girmesi Ne Anlama Geliyor?” adlı konu ile ilgili haberimizi okumak için: https://www.koinbox.net/paypal-kripto-para-sektoru-ne-anlama-geliyor/

Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu