Kripto Para Haberleri

PayPal ve Paxos Ortaklık Kurdu

ABONE OL:

Ödeme devi PayPal’ın bir kripto para hizmetini başlatmak için Paxos Crypto Brokerage ile ortaklık kurduğu söyleniyor.

PayPal ve Paxos Bir Kripto Hizmeti Yapmak için Ortaklık Kurdu

TradingView PAX fiyat: https://www.tradingview.com/symbols/PAXUSD/

Paxos Crypto Brokerage geçtiğimiz hafta Revolut ABD’nin ilk müşterisi olarak tanıtıldı. API tabanlı aracılık hizmeti, fintech firmalarının kripto para alım, satım, saklama ve gönderme yeteneklerini kendi uygulamalarına entegre etmelerini sağlar. Paxos tüm düzenleyici, teknolojik ve likidite özelliklerini kendisi düzenlerken fintech firmaları sadece ön uç deneyimleri üstlenir.

PayPal’ın kripto para planları daha geçen ay açıklandı, ancak Mart ayında şirket Avrupa Komisyonu’na kripto para hizmetleri üzerinde çalıştığını ve kripto paralar için AB düzeyinde bir çerçeve oluşturmaktan yana olduğunu belirten bir mektup gönderdi.

Ödemeler devinin 300 milyondan fazla kullanıcısı olduğu için kripto para hizmeti endüstri için çok büyük bir şey olacaktır. Kripto para hizmetleri sunan diğer büyük fintech firmaları arasında Robinhood, Square Cash App, eToro ve SoFi bulunmaktadır.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Ripple Madenciliği Neden Yapılamaz?

Paxos CEO’su Charles Cascarilla geçtiğimiz günlerde firmanın aracılık hizmetinin kripto para benimsenmesi için “önemli bir devrim noktası” olabileceğini söyledi. Paxos, kendine ait borsasını ölçeklendirmeye bile hazır olduğunu da açıklamıştır.

“Bitcoin Ticaretini Dünyaca Ünlü Kılan Nedir?” adlı rehberimizi okumak için: https://www.koinbox.net/bitcoin-ticaretini-dunyaca-unlu-kilan-nedir/

Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu