Kripto Para Haberleri

Paypal’dan alım satım yapabileceğiniz kripto paraların listesi…

Ödemeler devi Paypal’ın kripto para desteği ekleyeceği artık haber olmaktan çıktı. Kısaca Paypal, müşterilerinin kripto para alım ve satımına izin verecek. Şimdi Paypal, kripto para borsası ve stablecoin ihraççısı Paxos Trust Company ile ortaklık kurdu.

Altcoin

Şu anda Amerikalı Paypal kullanıcıları Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Bitcoin Cash (BCH) ve Litecoin (LTC) alabiliyor, satabiliyor ve bu kripto paraları saklayabiliyor. Paypal’ın yeni kripto para hizmetini dünya genelinde kullanıma açmasıyla aşağıdaki kripto paralar alınıp satılabilecek ve saklanabilecek.

  • Bitcoin (BTC)
  • Ethereum (ETH)
  • Bitcoin Cash (BCH)
  • Litecoin (LTC)

Paxos CEO’su Charles Cascarilla seçilen kripto paralar hakkında açıklama yaptı

Paxos CEO’su Charles Cascarilla:

Paypal tamda bunu yapmak istiyordu ve bizde tamda bunu sunuyorduk. Kripto para saklama ve ticaret açısından yasalara uygunuz ve daha fazla kripto paralarda destek sunabiliriz. Bizim tokenlerimizden biri olan Pax Gold, Pax dollar var. Yani Paypal’ın kripto para aracılığında destek eklemediğimiz kripto paralar var. Kripto paralar konusunda BTC, ETH, BCH ve LTC borsamızda listelediğimiz ve tam olarak saklama güvencesi sunduğumuz kripto paralardır.

Örneğin Bitcoin, Bitcoin Cash ve Litecoin birbirine çok benzerdir. Bitcoin ve Ethereum bir bakıma SEC tarafından özellikle desteklenmiştir. Bu 4 kripto paranın dışına çıktığınızda genellikle soru yağmuru başlar. Bu sorular bize değil de genel kripto para endüstrisine sorulur. Bu yüzden destek eklediğimiz kripto paralar konusunda fazladan güvence altında olmak istedik.

Paypal’dan 20 milyon dolarlık hacim

Paypal’ın kripto para hizmeti 2021’in ilk aylarında dünya genelinde başlayacak olsa da ödemeler devi şu anda Amerika genelinde artan yeni kripto para hizmetini test ediyor. Daha önce bildirdiğimiz gibi ABD testleri ile Paypal günlük olarak 20 milyon dolar Bitcoin ticaret hacmine ulaştı.

İçeriğimize Puan Vererek Bize Destek Olur musunuz?
[Toplam oy: 1 Puan: 5]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün