Bitcoin HaberleriKripto Para Haberleri

PayPal’ın günlük Bitcoin hacminde inanılmaz artış!

ABONE OL:

PayPal geçen ay kripto para hizmetini duyurduğundan beri Amerikalılar Bitcoin ile alışveriş yapmaya başladı. Paxos’un ticaret masası itBit’e göre PayPal 21 Ekim’de Bitcoin hizmetin denemelerine başladı. Verilere göre PayPal yeni servisini duyurmadan önce günlük olarak sadece 4 milyon dolarlık Bitcoin hacmi vardı. PayPal’ın ABD’de Bitcoin ödeme servisinin test etmesiyle günlük Bitcoin hacmi 20 milyon dolar artarak 24-25 milyon dolara arasına çıktı.

PayPal’ın günlük Bitcoin hacmin inanılmaz artış

PayPal şu anda dünya genelinde 346 milyon kişi tarafından kullanılıyor ve ödemeler devi yeni kripto para hizmetini 26 milyon satıcısının her birine getirmeyi hedefliyor. PayPal’ın bu hareketi ile Bitcoin tekrardan benimsenmeye ve medya’da yer almaya başladı.

https://nomics.com/exchanges/itbit#chart

PayPal’ın kripto para desteği Bitcoin’i nasıl etkiledi?

PayPal’ın duyurusu ile Bitcoin 11,600 dolarda güncel fiyat olan 16,000 doların üzerine çıktı. Bitcoin fiyatını arttıran diğer faktörler olsa da en büyük etki PayPal’ın kripto para hizmetleri ekleyeceğidir. Yine de PayPal’ın Bitcoin alımları şu anda Bitcoin madenciliği ile çıkartılan tüm BTC’leri kapsamıyor. Sadece ABD’de Bitcoin testleri yapan şirket 2021’de Bitcoin ödeme hizmetlerini Avrupa ve diğer kıt’alara getirmeyi hedefliyor.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Tim Draper: BTC 250.000 dolar olacak

Şirket ne kadar Bitcoin hacim verilerini resmi olarak açıklamasa da hacimler PayPal’ın resmi ortağı ve kripto para saklama servis sunucusu Paxos’un itBit ticaret masasında açıkça görülebiliyor.

“Ünlü analist açıkladı! Bitcoin 2021’de 20.000 dolar olacak mı?” adlı haberimizi okumak için: https://www.koinbox.net/unlu-analist-acikladi-bitcoin-2021de-20-000-dolar-olacak-mi/

Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu