Peakside Capital Advisors yeni bir fon başlattı

1 Dakikada Okunabilir


Peakside Capital Advisors isimli emlak yatırım yöneticisi Almanya merkezli şirket Blockchain teknolojisi için bir yeni fon oluşturduğunu duyurdu. Blockchain teknolojisini bundan sonrası için aktif olarak kullanacak olduklarını açıklayan Peakside Capital Advisors, bu konuda ciddi bir yatırım yapmaya hazır olduklarını, öncesinde ise bu fon ile Blockchain (zincir teknolojisi) fonundan yararlanacak olduklarını açıkladı.

Yatırımcılara daha fazla güven verebilmek için Blockchain teknolojisinden daha fazla yararlanabilir ve bizimle bugüne kadar çalışamayan kişiler ile daha yakından ve daha fazla çalışabiliriz.

Blockchain fonunun tutarı olarak Almanya merkezli şirketin açıkladığı rakamın büyüklüğü ise milyonlarla anılıyor. 15-75 milyon Euro değerindeki fonun bu teknoloji için bugüne kadar oluşturulmuş en büyük fon olduğu biliniyor. Blockchain teknolojisi geçtiğimiz aylarda Almanya ve Fransa ortak merkez bankası çalışmasında geleceği olan teknolojiler arasında gösterilmiş ve bu teknolojiden gelecekte daha fazla yararlanabilecek oldukları açıklanmıştı. Blockchain teknolojisini test edecek olan Peakside Capital Advisors, Blockchain fonunu daha fazla yükseltme kararı verebilir.

Blockchain teknolojisi dünyadaki en güvenilir büyük ve gizlilik odaklı teknolojiler arasında olabilir. İnsanların bu teknolojiden yararlanması için yakın zamanda olmasa da gelecekte şirketler aracılığı ile bu teknolojiyi bilmeden de olsa kullanmak zorunda kalabileceği tahmin ediliyor.

Peakside Capital Advisors fon konusunda pek fazla açıklama yapmazken, gelecekte bu teknolojiden yararlanabilecek şirket sayısının artması için bu fon miktarı son derece önemli.


İçeriğe Nasıl Tepki Verdiniz?

Kızgın Kızgın
121
Kızgın
Şaşkın Şaşkın
121
Şaşkın
Lol Lol
242
Lol
Harika Harika
121
Harika
Korkunç Korkunç
80
Korkunç
Uğur Acar
28 yaşındayım, 6 senedir gazetecilik yapıyorum ve kripto para yatırımcısı olmamdan ötürü Bitcoin haberleri konusunda yazılarımı okuyucular ile buluşturuyorum. İngilizce biliyorum ve sürekli fotoğraf çekmek hobilerimden sadece bazıları.
error: Kopyalama Engellendi!