Anasayfa Altcoin Pepe Coin Adeta Patlama Yaptı: Bir Haftada Yüzde 60 Artış...

Pepe Coin Adeta Patlama Yaptı: Bir Haftada Yüzde 60 Artış...

Altcoin

Pepe (PEPE) fiyatı bir haftada yüzde 60 artış göstererek en çok değer kazanan varlık oldu.

Pepe Coin Adeta Patlama Yaptı: Bir Haftada Yüzde 60 Artış...

Pepe (PEPE) fiyatı geçtiğimiz hafta boyunca yüzde 60 değer kazanarak haftalık bazda en çok değer kazanan varlık oldu. Sosyal hacimde de kayda değer bir yükseliş görüldü.

Umut verici bir Ekim ayının ortasında varlık, önceki aylarda kaybettiği değerleri geri kazanmak için piyasa genelinde devam eden ralliden yararlandı.

PEPE, Temmuz ayına kıyasla yüzde 58 oranında düşerek bir düşüş trendine tanıklık etti. Eylül sonunda gözlemlenen birikim eğilimi, fiyatların yeniden yükselişiyle aynı zamana denk geldi.

Fakat PEPE Ekim ayına düşüş görünümüyle başladığı için bu kısa sürdü. Ardından gelen piyasa çapındaki canlanma ise varlığın geri dönüş yapması için yeterli gücü sağladı. Sonuç olarak PEPE, 19 Ekim'den bu yana önemli kazançlar kaydetmeye devam etti ve en büyük gün içi kazançları 23 ve 25 Ekim'de gerçekleşti.

Varlık, yalnızca bu iki günde toplam yüzde 64 oranında artış gösterdi. PEPE, ayıların direnciyle karşılaşmadan önce 26 Ekim'de iki ayın en yüksek seviyesi olan 0,00000136 dolara yükseldi. Muhalefete rağmen varlık, geçtiğimiz hafta yüzde 60,78'lik bir artışla yükseliş trendini sürdürdü.

Devam eden ralli, 24 Ekim'de proje ekibi tarafından gerçekleştirilen 6,9 trilyon tokenin yakılmasıyla daha da desteklendi. PEPE'nin son fiyat hareketleri, geçtiğimiz hafta en iyi 100 varlık arasında en çok değer kazanan olarak konumlanmasına katkıda bulundu.

Pepe Coin Adeta Patlama Yaptı: Bir Haftada Yüzde 60 Artış...

Pepe, Sosyal Hacimde Artışa Tanıklık Ediyor

Olumlu fiyat performansı, artan sosyal hacim ile kanıtlandığı üzere, yatırımcıların varlığa olan ilgisini tetikledi. Ekim ayının başında PEPE'nin sosyal medyada bahsedilme sayısı büyük ölçüde azalmış ve ayın büyük bölümünde 75'in altında kalmıştı.

Santiment'e göre; son fiyat yükselişi, ilginin yeniden artmasını sağlayarak sosyal medyada PEPE'den daha fazla bahsedilmesine yol açtı. CoinMarketCap'ten alınan verilere göre; PEPE, şu anda kripto alanındaki en trend varlıklar arasında altıncı sırada yer alıyor.

Santiment; PEPE'nin sosyal hacminin en büyük artışını, varlığın 0,00000136 dolar seviyesine ulaştığı 26 Ekim'de gördüğünü doğruluyor. Özellikle, fiyat oynaklığı da 24-26 Ekim tarihleri arasında kayda değer bir artış gözlemledi. Fakat o tarihten bu yana volatilite önemli ölçüde azaldı.

Şu anda 0,00000119 dolardan işlem gören PEPE, yükseliş ivmesini sürdürmek için 0,0000012 dolarlık bölgeyi kurtarmayı hedefliyor. PEPE, 0,00000110 dolar seviyesinde zorlu bir destek noktası oluşturdu ve bunu 25 Ekim'in en düşük seviyesi olan 0,00000091 dolara düşüşlere karşı bir koruma olarak kullandı.

Pepe Coin Adeta Patlama Yaptı: Bir Haftada Yüzde 60 Artış... içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Rehber Dilara Avcıoğlu
Pepe Coin Satın Alma Rehberi: Yükselen Trende İlk Adımı Atın!
Rehber Dilara Avcıoğlu
Kripto Piyasasının Yeni Harikası: Wall Street Memes Nedir?
Rehber Dilara Avcıoğlu
Pepe Coin Yatırımı İçin Püf Noktalar: Adım Adım Detaylı Anlatım
Rehber Dilara Avcıoğlu
Pepe Coin Güvenlik Rehberi: Yatırımlarınızı Koruma Altına Alın!
Rehber Banu Fırıncılar
Pepe Coin Cüzdan Seçimi: Varlıklarınızı En İyi Şekilde Koruyun!
Rehber Banu Fırıncılar