Anasayfa Analiz Pepe Coin, Daha Fazla Düşüş Yaşayabilir: Bu Seviyeler Önemli!

Pepe Coin, Daha Fazla Düşüş Yaşayabilir: Bu Seviyeler Önemli!

Analiz

Pepe Coin fiyatı daha fazla düşüşe tanıklık edebilir. İşte söz konusu meme coin için beklenen tüm seviyeler...

Pepe Coin, Daha Fazla Düşüş Yaşayabilir: Bu Seviyeler Önemli!

Ağustos ayının ortasından bu yana kripto para piyasası, artan bir satış baskısı yaşıyor. Bu da çeşitli dijital varlıkların fiyatlarında uzun süreli düzeltmelere yol açıyor.

Bunların arasında yer alan kurbağa temalı meme coin PEPE, önemli bir fiyat düşüşü yaşıyor. Bu, mevcut piyasa duyarlılığını yansıtıyor.

Düşen fiyatlar, kilit destek seviyesinden başka bir kırılma tehdidi oluşturuyor ve PEPE fiyatının daha fazla düşüşe tanık olabileceğini gösteriyor.

Pepe Coin Günlük Grafiği: Önemli Noktalar

  • V tepe formasyonunun oluşumu, yükseliş eğiliminden düşüş eğilimine geçişe işaret ediyor. Bu da potansiyel olarak daha geniş bir trendin tersine dönmesi anlamına gelebilir.
  • 0,00000105 doların altındaki olası bir kırılma, PEPE fiyatını yüzde 22'lik bir düşüşe ayarlayabilir.
  • Pepe Coin'in 24 saatlik işlem hacmi, 48,6 Milyon dolardır. Bu da yüzde 27,5'lik bir kayıp anlamına gelmektedir.

Pepe Coin, Daha Fazla Düşüş Yaşayabilir: Bu Seviyeler Önemli!

0,00000147 dolara ulaştıktan sonra PEPE fiyatı, dramatik bir şekilde tersine dönerek yüzde 29 oranında düştü. Bu ters dönüş, genellikle "V tepe" tersine dönüş formasyonu olarak adlandırılan şeyi oluşturdu.

Bu düşüşe eşlik eden artan hacim, güçlü satış baskısına işaret ediyor. Bu da fiyatın aşağı çekilmesinde çok önemli bir rol oynuyor.

19 Ağustos'ta PEPE fiyatı, bir sabah yıldızı şamdan formasyonu oluştururken potansiyel bir toparlanma için bir umut ışığı sergiledi. Bununla birlikte mum kurulumunun ardından fiyat hareketi açısından önemli bir takip eksikliği, yükseliş momentumunun gücüyle ilgili endişeleri artırdı.

Bu yazının hazırlandığı sırada PEPE fiyatı, yüzde 3,57'lik bir gün içi kaybı yansıtacak şekilde 0,00000108 dolardan işlem görüyor. Bu kayıp, tokeni rahatsız etmeye devam eden kalıcı satış baskısının altını çiziyor.

Fiyatın 0,00000105 dolarlık destek seviyesine yakın işlem görmesiyle birlikte başka bir kırılma riski ortaya çıkıyor. Böyle bir kırılma, fiyatta yaklaşık yüzde 22'lik bir düşüşü daha katalize edebilir ve potansiyel olarak fiyatı 0,0000081 dolara düşürebilir.

Pepe Coin 0,00000105 Dolar Seviyesini Koruyabilir mi?

Pepe Coin, Daha Fazla Düşüş Yaşayabilir: Bu Seviyeler Önemli!

Olumsuz yaklaşım Pepe Coin için geçerli görünse de, bu meme coin bir ay içinde 0,00000105 dolardan iki kez sıçradı ve bu da alıcıların aktif birikimini gösteriyor.

Aynı yolda hizalanan %78,6 Fibonacci düzeltme seviyesi, bu temelin destek gücünü artırıyor. Önümüzdeki günlerde alıcıların bu desteğin üzerinde kalmayı başarması halinde altcoin, başka bir toparlanma girişimi gösterebilir ve 0,00000147 dolar zirvesini takip edebilir.

Ortalama Yön Endeksi: Günlük ADX eğimindeki yükseliş, satıcıların devam eden bu düşüşü uzatmak için yeterli buhara sahip olduğunu yansıtıyor.

Bollinger Bandı: Bollinger Bandı göstergesinin aşağı eğimli alt bandı, satış momentumunun hala agresif olduğunu yansıtıyor.

Kaynak: CoinGape

Pepe Coin, Daha Fazla Düşüş Yaşayabilir: Bu Seviyeler Önemli! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Rehber Dilara Avcıoğlu
Pepe Coin Satın Alma Rehberi: Yükselen Trende İlk Adımı Atın!
Rehber Dilara Avcıoğlu
Kripto Piyasasının Yeni Harikası: Wall Street Memes Nedir?
Rehber Dilara Avcıoğlu
Pepe Coin Yatırımı İçin Püf Noktalar: Adım Adım Detaylı Anlatım
Rehber Dilara Avcıoğlu
Pepe Coin Güvenlik Rehberi: Yatırımlarınızı Koruma Altına Alın!
Rehber Banu Fırıncılar
Pepe Coin Cüzdan Seçimi: Varlıklarınızı En İyi Şekilde Koruyun!
Rehber Banu Fırıncılar