Anasayfa Altcoin Pepe Coin, Dev İkiliyi Geride Bıraktı: Ralliye Devam Edecek mi?

Pepe Coin, Dev İkiliyi Geride Bıraktı: Ralliye Devam Edecek mi?

Altcoin

Pepe Coin (PEPE), Bitcoin'in (BTC) artışının ardından rallisine devam edecek mi? Yoksa onu bir düşüş trendi mi bekliyor? İşte detaylar...

Pepe Coin, Dev İkiliyi Geride Bıraktı: Ralliye Devam Edecek mi?

Son dönemin en popüler meme coin'i Pepe Coin (PEPE), geçtiğimiz hafta haftalık grafiklerde Shiba Inu (SHIB) ve Dogecoin'e (DOGE) gibi rakip tokenlerden daha iyi performans gösterdi. Son yedi gün içinde kurbağa temalı kripto para ortalama %49 oranında değer kazanırken, Shiba Inu (SHIB) ortalama %12 oranında artış gösterdi. En popüler meme coin olan Dogecoin (DOGE) ise geçtiğimiz hafta ortalama %12,4 oranında artış kaydetti. 

Ek olarak Pepe Coin (PEPE) son 14 günde yaklaşık %44,9, bir önceki aya göre ise %37,9 oranında artış kaydetti. Ek olarak geliştiriciler, merkezi borsa (CEX) çoklu imza cüzdanından 6,9 trilyon dolarlık PEPE tokeninin yakıldığını duyurdu.

Pepe Coin, Dev İkiliyi Geride Bıraktı: Ralliye Devam Edecek mi?

Büyük yanmaların, PEPE'nin son dönemdeki yükselişinde etkisi olmuş olabilir. Ancak şu anda piyasanın en büyük taşıyıcısı Bitcoin (BTC)' dir. Bitcoin (BTC), yılın en yüksek seviyesi olan 34 bin dolara ulaşarak tüm kripto piyasasını çekti. 

BTC'nin fiyat artışı muhtemelen ABD'de spot Bitcoin ETF (borsa yatırım fonu) onayı beklentisinden kaynaklanıyor. Üstelik Bitcoin (BTC), Nisan 2024'te bir sonraki yarılanma (halving) döngüsüne yaklaşıyor. Yükseliş gelişmeleri, yatırımcıları beklenen boğa koşusu öncesinde varlığı satın almaya itmiş olabilir.

Pepe Coin (PEPE) Ralliye Devam Edecek mi?

PEPE zaten geçtiğimi günlerde %6,6'lık bir düzeltmeyle karşı karşıya kaldı. Üstelik bir meme coin olduğundan tokenin çok fazla kullanım alanı yok. Çoğu yatırımcı muhtemelen hızlı para kazanmak için projeye giriyor. 

Pepe Coin, Dev İkiliyi Geride Bıraktı: Ralliye Devam Edecek mi?

Bu puanlar PEPE'yi Shiba Inu (SHIB) ve Dogecoin (DOGE) gibi rakiplere göre daha riskli bir bahis haline getiriyor. Shiba Inu (SHIB) yeni bir blockchain başlattı, Dogecoin (DOGE) ise neredeyse on yıldır piyasada olan orijinal meme coin'dir.

Dahası, mevcut piyasa Bitcoin (BTC) takip ediyor ve muhtemelen öngörülebilir gelecekte de bunu yapmaya devam edecek. PEPE daha da yükselebilir, ancak yalnızca Bitcoin (BTC) yükseldiği sürece.

Pepe Coin, Dev İkiliyi Geride Bıraktı: Ralliye Devam Edecek mi? içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar