Anasayfa Analiz Pepe Coin Fiyat Analizi: Ayılar %30 Düşüş İçin Tehdit Ediyor!

Pepe Coin Fiyat Analizi: Ayılar %30 Düşüş İçin Tehdit Ediyor!

Analiz

PEPE fiyatındaki son toparlanma, 0.00000189$ direncinden gelen güçlü muhalefetle karşılaştı ve bir konsolidasyonla sonuçlandı.

Pepe Coin Fiyat Analizi: Ayılar %30 Düşüş İçin Tehdit Ediyor!

Pepe Coin (PEPE) fiyatındaki son toparlanma, 0,00000189$ direncinden güçlü bir muhalefetle karşılaştı ve üç haftadan uzun süren bir konsolidasyon aşamasıyla sonuçlandı. Bu yatay hareket, önemli bir genel arzı ve aşağı yönlü bir geri dönüşün potansiyeline işaret ediyor. 4 saatlik zaman çizelgesinde, piyasa katılımcıları, baş ve omuzlar olarak bilinen ünlü bir dönüş modelinin oluşumunu gözlemleyebilirler. 

Günlük Grafikte Pepe Coin (PEPE)

  • Düz EMA'lar (20, 50, 100 ve 200) kısa vadeyi yatay olarak yansıtır.
  • Boyun çizgisi desteğinin altındaki bir kırılma, PEPE fiyatını %33'lük bir düşüşe hazırlayacaktır.
  • Pepe Coin'deki 24 saatlik işlem hacmi, %5,46'lık bir kazanç anlamına gelen 66,2 milyon dolardır.

Pepe Coin Fiyat Analizi: Ayılar %30 Düşüş İçin Tehdit Ediyor!

0.00000189$ seviyesindeki kritik direncin altındaki genişletilmiş konsolidasyon, baş ve omuz modelinin oluşumunu yansıtıyor ve artan düşüş hissini vurguluyor. Bu teknik oluşum, orta tepe en yüksek (“kafa”) ve diğer ikisi her iki tarafta (“omuzlar”) olmak üzere üç tepeden oluşur. İki oluğu birbirine bağlayan alçak kısımlardan çekilen yaka desteği, kripto para sahipleri için çok önemli bir destek görevi görüyor.

Basın zamanı itibarıyla, Pepe Coin (PEPE) 0.00000152$'dan işlem görüyor ve boyun çizgisi desteğinin hemen üzerinde geziniyor. Boyun çizgisinin altında beklenen bir kırılma, satış baskısını yoğunlaştırabilir ve önemli bir düzeltmenin yolunu açabilir.

Arıza sonrası bir düşüş, kripto para yaklaşık %33 oranında düşerek 0,000001$'lık psikolojik destek seviyesini görmesini sağlayabilir.

Pepe Coin (PEPE) 0,000001$ İşaretine Düşecek mi?

Pepe Coin'in (PEPE) fiyat analizi, kripto para 0.00000189$'daki güçlü direncin üstesinden gelmek için mücadele ederken, ileride zorlu bir yola işaret ediyor. 4 saatlik zaman çizelgesinde bir baş ve omuz modelinin oluşumu, potansiyel düşüş etkilerini gösterir. Boyun çizgisi desteğinin altındaki bir baskı, önemli bir düşüşe yol açabilir, kripto para biriminin fiyatı potansiyel olarak 0,00000135 dolara ulaşır, ardından 0,0000012$ ve 0,000001$'lık destekler gelir.

  • Hareketli Ortalama Yakınsama Sapma (MACD): Daha yüksek zaman diliminde (günlük) bir düşüş geçiş durumu -sinyalin (turuncu) altındaki MACD (mavi) çizgisi- potansiyel düzeltmeyi destekler.
  • Üstel Hareketli Ortalama (EMA): Potansiyel kırılma, PEPE fiyatını önemli EMA'ların (20, 50, 100 ve 200) altına düşürerek kısa vadeli yatırımcılar için ek bir avantaj sağlar.

Kaynak: CoinGape

Pepe Coin Fiyat Analizi: Ayılar %30 Düşüş İçin Tehdit Ediyor! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
Zettelkasten Coin (ZTTL) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
BitTorrent (BTT) Nedir, Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik