Anasayfa Analiz Pepe Coin Fiyat Analizi: Bu Ay Daha Fazla Düşüş Yaşanabilir!

Pepe Coin Fiyat Analizi: Bu Ay Daha Fazla Düşüş Yaşanabilir!

Analiz

Pepe Coin fiyatında bu ay neler bekleniyor? Daha fazla düşüş yolda mı? İşte ayrıntılar...

Pepe Coin Fiyat Analizi: Bu Ay Daha Fazla Düşüş Yaşanabilir!

Eylül sonuna doğru Pepe Coin fiyatında görülen toparlanma, 0.00000083 dolarlık ikili direnç seviyesinden ve yerleşik bir kanal modelinin üst trend çizgisinden önemli bir engelle karşılaştı.

Önde gelen kripto para birimi Bitcoin'in 28.500 dolar seviyesinden geri çekilmesiyle, Pepe Coin de bir düşüş yaşadı ve yüzde 14 düşüşle 0.0000007 dolarlık yerel desteğe geriledi. 

  • Kanal formasyonundan yakın zamanda yaşanan bir geri dönüş, PEPE fiyatında uzun süreli bir düzeltmeye işaret ediyor.
  • Hareketli Ortalama'nın 20 günlük seviyesinin altına düşmesi, piyasadaki satış baskısını hızlandırabilir. 
  • Pepe Coin'in 24 saatlik işlem hacmi 51 milyon dolardır. Bu da yüzde 35'lik bir kayba işaret etmektedir.

Pepe Coin Fiyat Analizi: Bu Ay Daha Fazla Düşüş Yaşanabilir!

2 Ekim'de Pepe Coin fiyatı, neredeyse üç aydır fiyat gidişatını belirleyen kanal modelinin üst sınırından üçüncü reddedilişiyle karşılaştı. Fiyat, bu modelin paralel eğilim çizgileriyle tutarlı bir şekilde etkileşime girdi ve bunların piyasa katılımcılarının davranışları üzerindeki önemli etkisinin altını çizdi.

Tarihsel olarak fiyat, bu trend çizgisiyle her karşılaştığında ve bu çizgiden her geri çekildiğinde, günlük grafikte önemli bir düşüşe yol açmıştır. Bu model göz önüne alındığında; son geri çekilme, meme coin'in değerlemesi için benzer bir tehdit oluşturmaktadır.

Bu yazının yazıldığı sırada PEPE fiyatı, 0,00000072 dolardan işlem görüyor. PEPE fiyatının 0,0000007 dolarlık destek seviyesinin altına inmesi durumunda yatırımcılar, yüzde 15'lik sert bir düşüş görebilir. PEPE fiyatı, potansiyel olarak 0,0000006 dolarlık psikolojik destek seviyesini test edebilir. Bu seviyenin altına daha fazla inilmesi, düşüş söylemini sağlamlaştıracak ve muhtemelen fiyatı 0,0000005 dolara düşürecektir.

Pepe Coin Fiyatı 0,000001 Doları Geri Almaya Hazır mı?

Kanal formasyonu sağlamlaşana kadar Pepe Coin fiyatı düşüş eğiliminde kalacak. Bu nedenle yükseliş fırsatı arayan yatırımcıların, genel direnç trend çizgisinin üzerinde bir kırılmayı beklemesi gerekiyor. Bu kırılma, trendin tersine döndüğüne dair erken bir işaretin sinyalini verebilir ve alıcıların 0,000001 doları geri kazanmalarına yardımcı olabilir.

Kaynak: CoinGape

Pepe Coin Fiyat Analizi: Bu Ay Daha Fazla Düşüş Yaşanabilir! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Rehber Dilara Avcıoğlu
Pepe Coin Satın Alma Rehberi: Yükselen Trende İlk Adımı Atın!
Rehber Dilara Avcıoğlu
Kripto Piyasasının Yeni Harikası: Wall Street Memes Nedir?
Rehber Dilara Avcıoğlu
Pepe Coin Yatırımı İçin Püf Noktalar: Adım Adım Detaylı Anlatım
Rehber Dilara Avcıoğlu
Pepe Coin Güvenlik Rehberi: Yatırımlarınızı Koruma Altına Alın!
Rehber Banu Fırıncılar
Pepe Coin Cüzdan Seçimi: Varlıklarınızı En İyi Şekilde Koruyun!
Rehber Banu Fırıncılar