Anasayfa Analiz Pepe Coin Hazırlıklarını Tamamladı: Efsanevi Bir ''Ralli'' Gelebilir..

Pepe Coin Hazırlıklarını Tamamladı: Efsanevi Bir ''Ralli'' Gelebilir..

Analiz

Pepe Coin (PEPE) fiyatı için sırada ne var? Uzmanlar hangi seviyelere dikkat çekiyor olabilir? Hepsi ve daha fazlası şimdi tüm detaylarıyla Koinbox'ta...

Pepe Coin Hazırlıklarını Tamamladı: Efsanevi Bir ''Ralli'' Gelebilir..

Kripto para tüccarı ve analisti KALEO, bugün bir tweet'te Pepe'nin (PEPE) bir yükseliş kırılım eşiğinde olduğunu tahmin etti. Analiste, konuyla ilgili olarak "PEPE nihayet tam gönderimi başlatmaya hazır görünüyor!" dedi.

CoinMarketCap'e göre PEPE yazının yazıldığı sırada %6'dan fazla arttığından, bu tahmin edilen yükseliş hareketi çoktan başlamış gibi görünüyor. Meme kripto para, yazımız sırasında yaklaşık 0,000001325 dolardan işlem görüyordu. Altcoin'in fiyatı, 24 saatin en yüksek seviyesi olan 0,000001328$'dan biraz geri çekildi.

Yine de, günlük düşük seviyesi olan 0,000001225$'dan bu yükseğe daha yakın işlem görüyordu.

Son zamanlardaki olumlu fiyat performansı, PEPE'nin yazının yazıldığı sırada yeşil bölgede bulunan haftalık performansına katkıda bulundu. Sonuç olarak, PEPE son 7 günde %16,87 oranında arttı. 24 saatlik kazanç aynı zamanda PEPE'nin CoinMarketCap'in trend listesinde yer almasıyla sonuçlandı ve basın zamanında 2. sırayı işgal etti. Bu, onu Shiba Inu'nun arkasına ve XRP önüne yerleştirdi.

Meme kripto para 24 saatlik bir fiyat artışı yakalasa da bu dönemde işlem hacminde bir artış kaydedemedi. Sonuç olarak, PEPE için toplam işlem hacmi 70.049.191$ olarak konumlandı diyebiliriz.

Pepe Coin (PEPE) Fiyatı İçin Sırada Ne Var?

Pepe Coin Hazırlıklarını Tamamladı: Efsanevi Bir ''Ralli'' Gelebilir..

Teknik açıdan bakıldığında, PEPE son 48 saatte 9 günlük ve 20 günlük EMA çizgilerini kırmış ve basın zamanında işlem görmeye devam etmişti. Bu yükseliş ivmesi devam ederse, meme coin'in fiyatı önümüzdeki 24-48 saat içinde 0,0000013586$'lık kilit direnç seviyesine meydan okuyabilir.

Bu seviyenin üzerinde bir günlük kapanış, PEPE'nin yalnızca 50 günlük EMA çizgisinin üzerinde kırıldığını görmekle kalmayacak, aynı zamanda altcoin fiyatının sonraki 2 hafta içinde 0,0000016790$'lık bir sonraki ana direnç seviyesine tırmanması için bir yol açacaktır.

Bununla birlikte, PEPE 0,0000013586$ direnci tarafından reddedilirse, kritik destek seviyesini 0,0000009930$ olarak yeniden test etme riski altında olabilir. Dikkatli olmakta fayda var.

Pepe Coin Hazırlıklarını Tamamladı: Efsanevi Bir ''Ralli'' Gelebilir.. içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
BitTorrent (BTT) Nedir, Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
En İyi ve Güvenilir Kripto Para Borsası Hangisi?
Rehber Hüseyin Özlan