Anasayfa Altcoin Pepe Coin Sektör Liderlerini Geride Bıraktı: Zirvede Tek Başına...

Pepe Coin Sektör Liderlerini Geride Bıraktı: Zirvede Tek Başına...

Altcoin

Zincir üstü ve sosyal verilere göre, PEPE'in sosyal hakimiyeti Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) ikilisini geride bıraktı. İşte detaylar...

Pepe Coin Sektör Liderlerini Geride Bıraktı: Zirvede Tek Başına...
Hızlı İçerik

Zincir üstü ve sosyal veriler, Pepe'nin (PEPE) sosyal hakimiyetinde Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) geride bırakarak önemli bir artış gösteriyor.

Piyasa istihbarat platformu Santiment'in verileri, balina işlemlerinin geçen hafta boyunca sürekli arttığını gösteriyor.

En az 100.000$ değerindeki PEPE transferleri, 4 Ağustos'ta 42 işlemden 10 Ağustos'ta 102'ye yükseldi.

Pepe Coin Sektör Liderlerini Geride Bıraktı: Zirvede Tek Başına...

Ayrıca, PEPE yatırımcıları, varlığın borsa çekme miktarı günlük 8,85 trilyon token ulaştığı için saklama dışı cüzdanlara geçiyor. Bu, 4 Ağustos'ta borsalardan ayrılan 1,47 trilyon kripto para paradan %502'lik bir eğilime işaret ediyor.

Sosyal Hacimde Artıyor!

Oldukça benzer şekilde, Pepe token'ın sosyal hacmi de geçen hafta yaklaşık %160 arttı. Santiment verileri, PEPE'nin toplumsal öneminin 19 Temmuz ile 1 Ağustos arasında %63,2'lik bir düşüşe tanık olduğunu gösteriyor.

ICO Analytics'ten alınan veriler, PEPE'nin Temmuz ayında Twitter'da en çok tartışılan kripto para birimi haline geldiğini gösteriyor. Tweet'e göre, meme kripto para önde gelen iki kripto varlık olan Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) ikilisini geride bıraktı.

Pepe son 24 saatte %1,09 düştü ve yazarken 0,00000123 dolardan işlem görüyor. Ayrıca, popüler meme coin projesinin 24 saatlik işlem hacmi de %17 düştü.

24 Temmuz tarihli bir rapora göre, 18 ila 40 yaş arasındaki yatırımcılar arasında ABD'deki kripto yatırımının %40'ını meme kripto para oluşturuyordu diyebiliriz.

Pepe Coin Sektör Liderlerini Geride Bıraktı: Zirvede Tek Başına... içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
En İyi ve Güvenilir Kripto Para Borsası Hangisi?
Rehber Hüseyin Özlan
BitTorrent (BTT) Nedir, Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik