Anasayfa Altcoin Pepe Coin Yeniden Zirvede: DOGE ve SHIB'i Geride Bırakıyor...

Pepe Coin Yeniden Zirvede: DOGE ve SHIB'i Geride Bırakıyor...

Altcoin

Son dönemin en çok konuşulan kripto para projesi Pepe, meme liderleri SHIB ve DOGE'yi işlem hacminde geride bıraktı! İşte detaylar...

Pepe Coin Yeniden Zirvede: DOGE ve SHIB'i Geride Bırakıyor...
Hızlı İçerik

Nispeten bilinmeyen bir kripto para birimi olan Pepe (PEPE), son 24 saat içinde hem Shiba Inu (SHIB) hem de Dogecoin (DOGE) geride bırakarak işlem hacminde çarpıcı bir artış gördü.

Fiyatındaki %5,8'lik düşüşe rağmen, Pepe'nin 24 saatlik işlem hacmi şaşırtıcı bir şekilde 281,3 milyon dolara ulaştı. Memlerden ilham alan dijital varlığın piyasa değeri 631 milyon dolar seviyesinde bulunuyor ve geçen hafta önemli bir büyüme gösteriyor.

Daha popüler meme kripto para birimleri Dogecoin (DOGE) ve Shiba Inu (SHIB) ile karşılaştırıldığında, Pepe'nin işlem hacmi beklentileri önemli ölçüde aştı.

Pepe Harikası!

24 saatlik işlem hacmi 189,2 dolar ve piyasa değeri 9,3 milyar dolar olan Dogecoin (DOGE), daha geniş kullanıcı tabanına ve popülaritesine rağmen Pepe'nin gerisinde kaldı. Shiba Inu'da Pepe'nin ardından geldi ve 24 saatlik 100 milyon dolarlık işlem hacmi ve 4,6 milyar dolarlık piyasa değeri kaydetti.

Pepe Coin Yeniden Zirvede: DOGE ve SHIB'i Geride Bırakıyor...

Pepe'nin yükselişi, genel olarak kripto para piyasa için bir haftalık kazanımların ortasında geliyor. Pepe'nin yükselişi, genellikle hızlı ve dramatik fiyat hareketleri yaşayan meme kripto para birimlerinin devam eden popülaritesini ve öngörülemez doğasını vurguluyor.

Meme kripto para, yalnızca geçen hafta %64 oranında arttı.

Kaynak: U.Today

Pepe Coin Yeniden Zirvede: DOGE ve SHIB'i Geride Bırakıyor... içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
Zettelkasten Coin (ZTTL) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Binance Nedir? Binance Güvenilir mi?
Rehber Burak Atik
Paribu Nedir? Paribu Güvenilir mi?
Rehber Hüseyin Özlan
Shit Coin Nedir? Dikkat Çeken Shit Coin’ler!
Rehber Banu Fırıncılar
Icrypex Nedir? Icrypex Güvenilir mi?
Rehber Burak Atik