Anasayfa Altcoin Pepe Coin Yeniden Zirvede: Son 2 Ayın En Yükseği...

Pepe Coin Yeniden Zirvede: Son 2 Ayın En Yükseği...

Altcoin

Son dönemin en çok dikkat çeken projesi Pepe, yine adından sıkça söz ettirmeyi başarıyor! İşte yaşanan son gelişmeler ve tüm ayrıntılar...

Pepe Coin Yeniden Zirvede: Son 2 Ayın En Yükseği...
Hızlı İçerik

Pepe (PEPE) iki gün önce yükselen etkileyici bir ivmenin ardından kısa süre önce 2 ayın en yüksek seviyesini perçinledi. Bu yükseliş koşusunun ortasında, piyasa katılımcıları varlığın son rallisini karlarını artırmak için kullandılar.

Meme kripto parayı çevreleyen vızıltı Mayıs sonundan Haziran başına kadar azalırken, PEPE %17,5'lik cesaret kırıcı bir gün içi kaybın ardından 10 Haziran'da 0,000001$ psikolojik destek seviyesinin altına düştü. Bitcoin'in 25.000$'ın altına düşmesine neden olan piyasa genelindeki daha geniş düşüş, PEPE'nin fiyatındaki bu düşüşe katkıda bulundu.

Düşüşün ardından PEPE, 0,0000001$'ın altında konsolide oldu ve 17 Haziran'da 0,00000105 $'a yükseldi. Bununla birlikte ayılar, daha geniş piyasa destek gelmemesi nedeniyle varlığın momentumunu özet olarak söndürdü.

PEPE'nin rallisi, sonunda piyasa destek geldiğinde 20 Haziran'da hız kazandı. Varlık %13'ün üzerinde yükseldi ve 0,000001$ işaretinin üzerinde kapandı. Sonraki %28'lik bir ralli, PEPE'nin ertesi gün 0,00000147$'lık bir yüksek seviyeyi geri kazandığını gördü.

Pepe Coin Yeniden Zirvede: Son 2 Ayın En Yükseği...

PEPE, sert bir muhalefetle karşılaşmadan önce 23 Haziran'da 0,00000179$'lık bir zirveye yükseldi ve mütevazı düşüşlerle sonuçlandı. Bununla birlikte, Bitcoin'den gelen son ralli, başka bir PEPE koşusunu tetikleyerek 3 Temmuz'da iki ayın en yüksek seviyesi olan 0,0000019$'ın yeniden yakalanmasına yol açtı diyebiliriz.

Pepe İçin Savaşıyorlar!

Son rallinin ortasında, varlığı düşüş trendi sırasında satın alan PEPE yatırımcıları, ellerinde kâr görmeye başladılar. Sonuç olarak, bazı piyasa katılımcıları kâr getiren işlemlere giriştiler.

Blockchain gözetim sistemi Lookonchain, özellikle son zamanlarda PEPE yatırımından para kazanmak için ralliden yararlanan bir yatırımcıya dikkat çekti.

Zincir üstü veriler, bu yatırımcının üç saat önce Binance'ten 1,64 milyon dolar değerinde 945 milyar PEPE çektiğini gösteriyor. Bu kişi o zamandan beri bir dizi işlemde PEPE token almak için harekete geçti.

İlk işlem, 60 Ethereum (ETH) (117.259$) karşılığında 67.6 milyar PEPE satışı gördü. Sonraki satışların her biri 15 Ethereum (ETH) içeriyordu. Şimdiye kadar, yatırımcı 203 milyardan fazla PEPE'yi 351K$+ değerinde 180 Ethereum (ETH) karşılığında sattı.

Bu arada, PEPE'nin son rallisi direnişle karşılaştı ve istikrarlı düşüşlere yol açtı. Sabaha düşüşle başlayan PEPE, 0,00000171$'a kadar geriledi. Ancak, mütevazı bir geri dönüşe rağmen, meme kripto para bugün %5,43 düştü diyebiliriz.

Pepe Coin Yeniden Zirvede: Son 2 Ayın En Yükseği... içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
BitTorrent (BTT) Nedir, Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
En İyi ve Güvenilir Kripto Para Borsası Hangisi?
Rehber Hüseyin Özlan