Anasayfa Altcoin Pepe Coin Yeniden Zirvede: Top 100 İçindeki En İyi Proje...

Pepe Coin Yeniden Zirvede: Top 100 İçindeki En İyi Proje...

Altcoin

Son dönemi kasıp kavuran Pepe Coin (PEPE), yeniden spot ışıklarını üstüne çevirmeyi başardı. İşte detaylar...

Pepe Coin Yeniden Zirvede: Top 100 İçindeki En İyi Proje...
Hızlı İçerik

Popüler memecoin Pepe (PEPE) şu anda ilk 100 proje arasında en iyi performans gösteren kripto para olarak karşımıza çıkıyor. Kurbağa temalı kripto, son 24 saatte %40,6 ve haftalık grafiklerde %69 oranında ralli yaptı.

Ayrıca meme coin sahiplerinin sayısı da artmaya devam etti. Etherscan.io'daki verilere göre, PEPE'nin 24 saatte %0,478 artışla toplam 121.461 sahibi bulunuyor. Son ralli, kâr sahiplerinin yüzdesini de artırdı. IntotheBlock verileri, son 24 saatte kâr elde edenlerin sayısının %12,53 arttığını belirtti. Sahiplerin toplam %44'ü şu anda kârda, %41'i ise hala zararda oturuyor. Sahiplerin yaklaşık% 15'i eşittir.

Pepe'nin rallisi, BlackRock'un spot Bitcoin ETF dosyalaması etrafındaki olumlu yatırımcı duyarlılığına bağlanabilir. Mevcut piyasalar Bitcoin (BTC) tarafından yönetiliyor ve kurbağa temalı kripto bundan en iyi şekilde yararlanıyor gibi görünüyor. Ek olarak, IntotheBlock verileri, büyük işlemlerin %8,10 düştüğünü vurguladı.

Popüler kripto borsa Gemini bugün Twitter'a gitti.

Firma, meme coin ile ilgili bir şey başlatıyor olabilir, ancak hiçbir ayrıntı açıklanmadı. Token piyasaya sürüldükten kısa bir süre sonra borsa en büyük PEPE sahiplerinden biri haline gelmesi dikkat çekici bir durum olmuştu diyebiliriz.

PEPE Geri Mi Dönüyor?

Pepe Coin Yeniden Zirvede: Top 100 İçindeki En İyi Proje...

Bir meme coin olan PEPE, alaka düzeyi için çevrimiçi etkileşimlere çok güveniyor. LunarCrush'a göre, meme coin'in sosyal bahisleri %28,9 oranında düştü. Bununla birlikte, sosyal etkileşimler %9,6 arttı. Bununla birlikte, token çok yüksek volatiliteye sahip olduğu için PEPE'nin son rallisi kısa ömürlü olabilir.

Dahası, herhangi bir gerçek kullanım durumu veya çok fazla benimsenme olmadan, meme coinin ilerlemesine yardımcı olacak çok fazla şey yok.

Bu nedenle, kurbağa temalı kripto çok yakında büyük bir düzeltme görebilir. Basın zamanında PEPE, yaklaşık olarak 0,00000149$'dan borsada işlem görüyordu.

Pepe Coin Yeniden Zirvede: Top 100 İçindeki En İyi Proje... içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
BitTorrent (BTT) Nedir, Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
En İyi ve Güvenilir Kripto Para Borsası Hangisi?
Rehber Hüseyin Özlan