Anasayfa Altcoin Pepe Coin Zirveye Oturdu: PEPE Tüccarları Ralli Beklemeli mi?

Pepe Coin Zirveye Oturdu: PEPE Tüccarları Ralli Beklemeli mi?

Altcoin

Üst düzey adresler tarafından tutulan PEPE arzı Ağustos ortasından bu yana artıyor. Peki bu neyin habercisi olabilir?

Pepe Coin Zirveye Oturdu: PEPE Tüccarları Ralli Beklemeli mi?
  • PEPE bu hafta en çok aranan kripto para birimi oldu.
  • PEPE bir kez daha aşırı satış yaptı, fakat boğalar mevcut seviyesinden bir dönüş yapabilir mi?

Meme coin meraklıları, piyasanın son yükseliş girişiminin başarısız olması nedeniyle Pepe Coin'e (PEPE) bakmak isteyebilir. Son birkaç ayda, piyasada her düşük volatilite evresinde meme coinlere olan ilginin arttığını gözlemledik.

Neden Pepe Coin (PEPE)? Piyasa oynaklığının sabitlendiği her seferde, bir şekilde en yüksek sosyal hacme sahip meme coin olmayı başardı. Bitcoin (BTC) ve altcoinler alt aralığa geri döndüğünden, haberin yazıldığı sırada piyasa da benzer bir durum yaşıyordu.

İlginç bir şekilde Kucoin, PEPE'nin haftalık aramada en iyi kripto para listesinde en üst sırada yer aldığını açıkladı.

Yukarıdaki bulgu, Pepe Coin'in (PEPE) gerçekten bir sıçrama yapıp yapamayacağına dair bir araştırmayı garanti etti. En iyi adreslerin elindeki PEPE arzı Ağustos ortasından bu yana artıyor. Bu arada, ağırlıklı hissiyat 25 Ağustos'ta dibe vurdu ve 30 Ağustos'ta yeni bir zirveye ulaşmayı başardı.

Pepe Coin Zirveye Oturdu: PEPE Tüccarları Ralli Beklemeli mi?

Pepe Coin Boğalarının Toparlanma Şansı Var mı?

Pepe Coin (PEPE), yukarıdaki sonuca rağmen düşüş eğilimini sürdürdü ve son zamanlarda dört ayın en düşük seviyesine geriledi. Ancak bu düşüş performansı meme coin'in aşırı satılmasına neden oldu. Bu, PEPE boğalarının üstünlük sağlama şansının olduğu anlamına geliyor. Bu, en çok aranan kripto para birimi olduğu gerçeğiyle ve daha önce bahsedilen ölçümlerle de uyumluydu.

Peki PEPE tüccarları bir ralli beklemeli mi? En iyi adreslerin birikiyor olması boğalar için iyi bir işaretti. Ancak bu, kripto para biriminin toparlanacağını teyit etmiyor. Dahası, meme coin'in arkasındaki spekülatif doğayı ve onu destekleyecek özel bir kullanım durumunun eksikliğini daha önce vurgulamıştık. Ancak Shiba Inu (SHIB) ve Dogecoin (DOGE) gibi meme coin'lerin de benzer başlangıçlara sahip olduğu iddia edilebilir.

Pepe Coin Zirveye Oturdu: PEPE Tüccarları Ralli Beklemeli mi?

Önümüzdeki birkaç gün ve haftalar PEPE için kritik olacak çünkü meme coin'in hala sağlıklı talep sağlayıp sağlayamayacağını belirleyecekler. Bu özellikle önemlidir çünkü bu yazının yayınlandığı dönemde PEPE hâlâ büyük ölçüde merkezileşmişti.

Dolaşımdaki arzın %96'sından fazlası balinalar tarafından tutuluyordu. Dolayısıyla bu balinalar, dumping durumunda meme coin'in fiyat hareketini bozma gücüne sahip. Şu ana kadar hakim talep bir pivotu desteklemeye yetmedi. Ancak şimdi yeni yükseliş hacimleri elde etme şansı var ancak perakende segmentinden hala yoğun talep çekip çekemeyeceğini zaman gösterecek.

Kaynak: AMBCrypto

Pepe Coin Zirveye Oturdu: PEPE Tüccarları Ralli Beklemeli mi? içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Rehber Dilara Avcıoğlu
Pepe Coin Satın Alma Rehberi: Yükselen Trende İlk Adımı Atın!
Rehber Dilara Avcıoğlu
Kripto Piyasasının Yeni Harikası: Wall Street Memes Nedir?
Rehber Dilara Avcıoğlu
Pepe Coin Yatırımı İçin Püf Noktalar: Adım Adım Detaylı Anlatım
Rehber Dilara Avcıoğlu