Anasayfa Altcoin Pepe Coin'deki Artış Piyasayı Geride Bıraktı! Şimdi Ne Olacak?

Pepe Coin'deki Artış Piyasayı Geride Bıraktı! Şimdi Ne Olacak?

Altcoin

Bugün piyasayı geride bırakan bir artış ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Pepe Coin'i bundan sonra neler bekliyor? İşte ayrıntılar...

Pepe Coin'deki Artış Piyasayı Geride Bıraktı! Şimdi Ne Olacak?

Pepe Coin fiyatı son 24 saat içinde yüzde 4,5 arttı ve meme coin'in 0,000000818131 dolara yükselişi, kripto para piyasasının tamamı için çok durağan bir güne denk geldi.

Bugün piyasayı geride bırakan yükselişine rağmen PEPE, bir haftada yüzde 6,5, son 30 günde ise yüzde 28 düşüş gösterdi. PEPE fiyatı, Mayıs ayının başlarında tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,00000431 dolara ulaştığından bu yana yüzde 80 düştü.

Fakat kripto para biriminin birkaç haftadır aşırı satılmasıyla birlikte alıcılar, yeniden ilgi göstermeye başlıyor gibi görünüyor. Bu da önümüzdeki günlerde daha fazla potansiyel kazanımın yolunu açıyor.

Balinalar, Pepe Coin Alıyor mu?

PEPE'nin grafiği ve göstergeleri, meme coin'in bir tür toparlanma görme zamanının geldiğini ve göreceli güç endeksinin (mor) hafta sonu 30'un altına düştüğünü gösteriyor.

Pepe Coin'deki Artış Piyasayı Geride Bıraktı! Şimdi Ne Olacak?

Bu, fiyatının Ağustos ortasından bu yana 30 günlük hareketli ortalamanın (sarı) oldukça altında olması gibi, coin'in bir süredir aşırı satıldığını gösteriyor.

Başka bir deyişle; PEPE, son seviyelerine göre oldukça fazla bir düşüşle işlem görüyor.  Bu da onu (teoride) alıcılar için daha cazip hale getirecek.

Kripto para biriminin 24 saat içinde yaklaşık yüzde 4,5 oranında arttığı göz önüne alındığında, durum gerçekten de böyle görünüyor. Bu, daha sürdürülebilir bir toparlanmanın başlangıcı olabilecek bir hareket.

Bazı balinaların son birkaç gün içinde coin'in çok ucuza satılmasından yararlanarak yeniden biriktirmeye başladığını da belirtmekte fayda var.

Yukarıdaki işlemler birkaç gün önce gerçekleşti. Büyük yatırımcılar tarafından yakın zamanda alım yapıldığına dair bir gösterge olmasa da kripto para biriminin bugünkü sıçraması, diğer yatırımcıların da şu anda token biriktirdiğini gösteriyor.

Bu nedenle PEPE'nin, yakın vadede daha fazla kazanç görmesi muhtemeldir. PEPE'nin, gücü tekrar tükenmeden önce potansiyel olarak 0,0000010 dolara yükselmesi mümkündür.

Hiçbir gerçek faydası veya değeri olmayan bir meme coin olarak PEPE'nin, mevcut kısa vadeli ralli sona erdiğinde yeniden sert bir şekilde düşmesi elbette çok muhtemel.

Bu nedenle perakende traderların ve yatırımcıların, giriş ve çıkış zamanlaması söz konusu olduğunda çok dikkatli olmaları gerekiyor çünkü balinaların çantalarını kolaylıkla taşımaları gerekebiliyor.

Kaynak: Cryptonews

Pepe Coin'deki Artış Piyasayı Geride Bıraktı! Şimdi Ne Olacak? içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Rehber Dilara Avcıoğlu
Pepe Coin Satın Alma Rehberi: Yükselen Trende İlk Adımı Atın!
Rehber Dilara Avcıoğlu
Kripto Piyasasının Yeni Harikası: Wall Street Memes Nedir?
Rehber Dilara Avcıoğlu
Pepe Coin Yatırımı İçin Püf Noktalar: Adım Adım Detaylı Anlatım
Rehber Dilara Avcıoğlu
Pepe Coin Güvenlik Rehberi: Yatırımlarınızı Koruma Altına Alın!
Rehber Banu Fırıncılar
Pepe Coin Cüzdan Seçimi: Varlıklarınızı En İyi Şekilde Koruyun!
Rehber Banu Fırıncılar